Agnieszka Hyży pokazała swoją metamorfozę "Laski-pierś do przodu i rozbierać się przed lustrem z samouwielbieniem"

Agnieszka Hyży to znana prezenterka, która na swoim Instagramie uwielbia odsłaniać swoje szczupłe ciało. Niedawno gwiazda pokazała zdjęcie sprzed 8 lat, na którym wygląda zdecydowanie inaczej. Co się zmieniło?
Agnieszka Hyży to znana prezenterka Agnieszka Hyży to znana prezenterka www.instagram.com/agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży to znana prezenterka

Gwiazda od dobrych kilku lat związana jest ze stacją telewizyjną Polsat, gdzie prowadziła takie programy jak: "Się kręci" czy kulisy "Twoja twarz brzmi znajomo". Dodatkowo dziennikarka prowadziła takie imprezy jak "Sopot TOPTrendy Festiwal" i wiele innych. 

Gwiazda związała się z piosenkarzem Gwiazda związała się z piosenkarzem www.instagram.com/agnieszka_hyzy

Gwiazda związała się z piosenkarzem

O tym związku swego czasu mówiło się bardzo dużo. Agnieszka dawniej Popielewicz, teraz Hyży związała się z muzykiem Grzegorzem Hyżym. Para chętnie chwali się wspólnymi zdjęciami w social mediach. 

Rajskie wakacje Agnieszki Hyży Rajskie wakacje Agnieszki Hyży www.instagram.com/agnieszka_hyzy

Rajskie wakacje

Niedawno bo zaledwie miesiąc temu gwiazda na swoim Instagramie chwaliła się zdjęciami z wakacji. Oczywiście nie zabrakło również takich, na których odsłaniała swoje szczupłe ciało i krągłe pośladki. 

Metamorfoza Agnieszki Hyży Metamorfoza Agnieszki Hyży www.instagram.com/agnieszka_hyzy

Metamorfoza Agnieszki Hyży

W sieci od dłuższego czasu możemy zaobserwować trend na publikacje starych zdjęć i pokazywanie metamorfoz. Niedawno zrobiła to również Agnieszka Hyży tym samym na zdjęciu mogliśmy zobaczyć, jaką metamorfozę przeszła na przestrzeni 8 lat. 

Tak wyglądała Agnieszka Hyży 8 lat temu Tak wyglądała Agnieszka Hyży 8 lat temu www.instagram.com/agnieszka_hyzy

Tak wyglądała Agnieszka Hyży 8 lat temu

Kiedyś usłyszałam,że kobieta odkrywa swoje ciało po 30... !?Wydawało mi się to niemożliwe,ale jak to? Przecież młodzi,jędrni jesteśmy tylko jakiś czas,a potem? Nic lepszego nas nie czeka? Ale byłam głupia...w 2010 nie byłam Mamą,nie byłam tak aktywna zawodowo,nie zarywałem nocy żeby nadrabiać zaległości.I jak patrzę na zdjęcie z 2010 roku ...to "jędrność" zostaje tylko w roku urodzenia,a cała reszta jakby nie moja.Dziś...nie jest idealnie,zachęcana przez męża i fitnesowe koleżanki ( podziwiam i szanuję) mam chwilowe zrywy sportowe,ale generalnie mój kalendarz głównie wypełnia praca i rodzinka,a cała reszta ...od czasu do czasu.I wiecie co, bardziej lubię siebie teraz! Na rowery ubieram się jak nastolatka ( bo myślę,kiedy jak nie teraz),nie boję się krótkiej spódnicy i gołych pleców...bo to wszystko w sobie lubię.Więc głowa,a nie jędrność stanowi o samoocenie.Laski-pierś do przodu i rozbierać się przed lustrem z samouwielbieniem! - napisała pod zdjęciem. 
Hyży wygląda teraz świetnie! Hyży wygląda teraz świetnie! www.instagram.com/agnieszka_hyzy

Hyży wygląda teraz świetnie!

Choć jest już po jednym porodzie i kilka lat temu skończyła 30 lat to i tak wygląda świetnie. Pokusimy się nawet o stwierdzenie, że Agnieszka Hyży wygląda teraz zdecydowanie lepiej niż kiedyś. Jak widać nowa miłość jej bardzo służy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.