Ania Lewandowska ma nie tylko przystojnego męża, ale również brata. Poznajcie Piotra Stachurskiego

Okazuje się, że Ania Lewandowska w domu poza przystojnym mężem ma również bardzo przystojnego brata, który coraz częściej pokazuje się u boku sławnej siostry. Zrobi karierę?
Ania Lewandowska ma bardzo przystojnego męża Ania Lewandowska ma bardzo przystojnego męża www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska ma bardzo przystojnego męża

Wielu twierdzi, że Ania Lewandowska z Robertem tworzą polską parę Beckhamów (choć tym mianem okrzyknęła siebie Gosia Rozenek i Majdan). Rzeczywiście mają oni ze sobą wiele wspólnego on jest wybitnym piłkarzem, a ona kobietą biznesu dokładnie tak, jak David i Victoria. 

'Mój Motywator' 'Mój Motywator' www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania chętnie chwali się mężem

W mediach społecznościowych Ani Lewandowskiej bardzo często możemy znaleźć zdjęcia Roberta. Okazuje się, że coraz częściej u boku pięknej trenerki pojawia się inny przystojniak, a mianowicie jej brat - Piotr Stachurski

Piotr Stachurski to brat Ani Lewandowskiej Piotr Stachurski to brat Ani Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

Piotr Stachurski to brat Ani Lewandowskiej

Piotr Stachurski to młodszy brat Ani Lewandowskiej, który jest równie zdolny, jak siostra.  Czym na co dzień się zajmuje? 

Brat Ani jest scenografem Brat Ani jest scenografem www.instagram.com/piotrekstachurski

Brat Ani jest scenografem

Okazuje się, że większość pięknych kompozycji na zdjęciach, które możemy zobaczyć w książkach Ani Lewandowskiej wykonana jest przez brata Piotr Stachurski na co dzień zajmuje się również przygotowywaniem scenografii do większych projektów. 

Jest ojcem chrzestnym Klary Jest ojcem chrzestnym Klary www.instagram.com/piotrekstachurski

Jest ojcem chrzestnym Klary

Tego akurat można było się spodziewać, że Piotr Stachurski zostanie ojcem chrzestnym córki swojej siostry. Piotrek pochwalił się uroczym zdjęciem z urodzin Klary. 

Jest ojcem chrzestnym Klary Jest ojcem chrzestnym Klary www.instagram.com/piotrekstachurski

Wspólnie z dziewczyną trenuje z Anią

Piotr Stachurski od kilku lat związany jest ze swoją dziewczyną Darią, z którą chętnie trenuje na obozach Ani w Dojo Stara Wieś. Kolejny camp rusza już w niedziele i prawdopodobnie podczas tej edycji również ich zobaczymy. 

Podoba wam się jej brat? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.