Celia Jaunat podgrzewa atmosferę! "Jak tu nie ma photoshopa, to jestem pod wrażeniem" - piszą fani pod niemal nagim zdjęciem modelki

Celia Jaunat to jedna z tych WAG's, która doskonale wie, jak wywołać wokół siebie medialny szum. Ostatnio, po krótkiej przerwie, opublikowała zdjęcie, które zachwyciło fanów. Mogło by się wydawać, że już nas nie zaskoczy... A jednak!
Celia Jaunat Celia Jaunat www.instagram.com/celiajaunat

Przerwa od odważnych zdjęć na rzecz mody

Celia Junat to nie tylko jedna z najpopularniejszych oraz najseksowniejszych WAG na świecie. Partnerka Grzegorza Krychowiaka regularnie publikuje odważne zdjęcia na swoim instagramowym profilu. Po przerwie, którą Celia zrobiła sobie od takich fotografii na rzecz tych bardziej modowych, powróciła zaskakując jeszcze bardziej. 

Celia Jaunat Celia Jaunat www.instagram.com/celiajaunat

Wyjątkowe powitanie Szkocji

Jednym ze zdjęć, które wywołało podobne poruszenie było to zrobione w Szkocji. 'Cześć Glasgow' - napisała Celia pod swoim zdjęciem na Instagramie. Na opublikowanej fotografii widzimy ukochaną piłkarza Paris Saint-Germain, Grzegorza Krychowiaka, pozującą na hotelowym łóżku Blythswood Square.

Celia Jaunat Celia Jaunat www.instagram.com/celiajaunat

Pierwsze zdjęcie po dłuższej przerwie

Celia Jaunat, jak nikt inny potrafi skupić na siebie uwagę fanów. Po znaczącej przerwie od eksponowania swojego ciała w social mediach wróciła - i to nie byle jakim stylu. Zdjęcie opalającej się modelki w bikini wywołało niemałą furorę. 'Krycha is one very lucky man' - brzmi jeden z komentarzy pod fotografią.

Celia Jaunat Celia Jaunat www.instagram.com/celiajaunat

Podgrzewa atmosferę do czerwoności

Gdy mogłoby się wydawać, że Celia raczej nas już nie zaskoczy, robi to ponownie. Na najnowszej fotografii, ukochana Krychowiaka pozuje niemal naga w skąpym kostiumie. "Most beautiful woman", "Jak tu nie ma photoshop'a to jestem pod wrażeniem" - piszą pod zdjęciem fani z całego świata.

Celia Jaunat Celia Jaunat www.instagram.com/celiajaunat

Bogini wśród WAG's

Grzegorz Krychowiak to prawdziwy szczęściarz! Jego ukochana to istna bogini. Choć wśród WAGs z pewnością znajdziemy wiele, niezwykle pięknych kobiet, to właśnie Celia Jaunat wzbudza najwięcej emocji. Nie da się ukryć, że to niesamowicie atrakcyjna kobieta i z całą pewnością przyciąga wzrok wielu mężczyzn oraz kobiet na całym świecie.

Celia Jaunat Celia Jaunat www.instagram.com/celiajaunat

Niełatwe życie partnerki piłkarza

Celia rozważnie dobiera swoje stylizacje w taki sposób, by podkreślały największe atutu jej sylwetki. Modelka najchętniej podkreśla duży biust, wąską talię oraz krągłe pośladki.
Jej idealna sylwetka to efekt ćwiczeń oraz zdrowej diety, której przestrzega razem ze swoim ukochanym. Modelka przyznała, że życie dziewczyny piłkarza nie zawsze jest tak kolorowe, jak każdy to sobie wyobraża. Wszystko podporządkowane jest karierze jej partnera i nigdy nie wiedzą, gdzie przyjdzie im mieszkać w kolejnym sezonie. Mimo wszystko, Celia nie rezygnuje i stale rozwija swoją karierę jako modelka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.