Piękna córka gwiazdy Na Wspólnej chwali się boskim ciałem. Jej pośladki skomentowała Ania Lewandowska

Anna Korcz to aktorka znana z serialu "Na Wspólnej". Gwiazda ma piękną córkę o tym samym imieniu, która niedawno pochwaliła się kuszącymi, seksownymi zdjęciami z wakacji. Wiedzieliście, że przyjaźni się z Anią Lewandowską?
Ania Korcz to córka znanej aktorki Ania Korcz to córka znanej aktorki www.instagram.com/aniakorcz

Ania Korcz to córka znanej aktorki

W sieci zrobiło się o niej głośno po tym, jak na swój profil na Instagramie wrzuciła kuszące zdjęcie w skąpym bikini. Prześledziliśmy jej profil i dowiedzieliśmy się kilku ciekawych rzeczy. 

Ania już wkrótce wyjdzie za mąż Ania już wkrótce wyjdzie za mąż www.instagram.com/aniakorcz

Ania już wkrótce wyjdzie za mąż

Już za niedługo Ania Korcz poślubi swojego narzeczonego Piotra Kalitowicza, który ma swoją firmę organizującą przyjęcia i imprezy . Okazuje się, że na weselu prawdopodobnie będą bawić się Państwo Lewandowscy. Córka aktorki była nawet na baby shower Ani w zeszłym roku. 

Korcz przyjaźni się z Lewandowską Korcz przyjaźni się z Lewandowską www.instagram.com/aniakorcz

Korcz przyjaźni się z Lewandowską

O tym chyba mało kto wie, ale obie panie są w stałym kontakcie. Tak jak wcześniej wspominaliśmy Ania Korcz była na baby shower Ani Lewandowskiej, a z kolei Ania Lewandowska w tym roku była na wieczorze panieńskim Ani. Ponadto panie spotkały się także pod koniec zeszłego roku na pieczeniu pierniczków, które zorganizowała trenerka. 

Czym na co dzień zajmuje się Ania Korcz? Czym na co dzień zajmuje się Ania Korcz? www.instagram.com/aniakorcz

Czym na co dzień zajmuje się Ania Korcz?

Okazuje się, że jej biznes jest bardzo podobny do tego, który prowadzi Lewandowska. Ania Korcz prowadzi sklep ze zdrową żywnością na warszawskim Żoliborzu. 

Otworzyłam sklep z ekologiczną żywnością na warszawskim Żoliborzu. Na razie to jest moje pierwsze dziecko - zdradziła w "Życiu na gorąco" Ania.
Ania uwielbia zdrowy styl życia Ania uwielbia zdrowy styl życia www.instagram.com/aniakorcz

Ania uwielbia zdrowy styl życia

Z drugiej strony wcale nas to nie dziwi, bo skoro przyjaźni się z Anią Lewandowską to musi mieć w sobie sportowego ducha. Córka aktorki chętnie pokazuje na swoim Instagramie zdjęcia z treningów, które pozwalają jej mieć naprawdę boską sylwetkę. Niedawno gwiazda pochwaliła się krągłymi pośladkami, które w sieci wzbudziły spore zainteresowanie. 

Ania pochwaliła się krągłymi pośladkami Ania pochwaliła się krągłymi pośladkami www.instagram.com/aniakorcz

Ania pochwaliła się krągłymi pośladkami

Trzeba przyznać, że Ania Korcz figurę ma naprawdę piękną. Pod zdjęciem jej pośladków oczywiście nie mogło zabraknąć komentarza Ani Lewandowskiej. Zobaczcie co napisała trenerka. 

Aga Matracka
www.instagram.com/aniakorcz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.