Rihanna znowu przytyła, ale kryje się za tym jej nowy biznes. Czy to koniec muzycznej kariery Riri?

Nie da się ukryć, że Rihanna w tym roku znacząco przytyła. Wiele osób podejrzewało, że gwiazda jest w ciąży. Póki co te plotki się nie potwierdziły, ale do sieci trafiła informacja, że za jej kilkoma kilogramami na plusie kryje się jej nowy biznes.
Rihanna znacząco przytyła Rihanna znacząco przytyła www.instagram.com/badgalriri

Rihanna znacząco przytyła

Gwiazda w ostatnim czasie raczej nie jest w formie życia, a na pewno nie przypomina już dawnej siebie z początków kariery. Jak widać jej kilka kilogramów na plusie wcale jej nie przeszkadza i póki co nie zapowiada się na to, żeby gwiazda miała schudnąć. 

Czy Rihanna jest w ciąży? Czy Rihanna jest w ciąży? www.instagram.com/badgalriri

Czy Rihanna jest w ciąży?

Od dobrych kilku miesięcy co chwila w sieci możemy przeczytać informację, że gwiazda jest w ciąży. Póki co nikt tego nie potwierdził i prawdopodobnie nie jest to prawda, bo gdyby tak było to piosenkarka powinna mieć już mocno zaokrąglony brzuch. 

Za jej kilogramami na plusie kryje się kolejny biznes Za jej kilogramami na plusie kryje się kolejny biznes www.instagram.com/badgalriri

Za jej kilogramami na plusie kryje się kolejny biznes

Dobrze wiemy, że czego Rihanna się nie dotknie to zamienia się to w złoto. To właśnie dzięki niej lekko zapomniana marka Puma znów jest na topie, a jej kolekcje dla tego brandu są pożądane przez wszystkich. 

Gwiazda znalazła niszę Gwiazda znalazła niszę www.instagram.com/badgalriri

Gwiazda znalazła niszę

Okazuje się, że w branży modowej jest pewna nisza, którą Riri postanowiła sprytnie wykorzystać, a jej kilka kilogramów na plusie z pewnością jej to ułatwi. 

Riri projektuje bieliznę Riri projektuje bieliznę www.instagram.com/badgalriri

Riri projektuje bieliznę

Na jej Instagramie w ostatnim czasie mogliśmy znaleźć sporo zdjęć w bieliźnie. Okazuje się, że SAVAGE X FENTY to jej nowa marka, która skierowana jest dla kobiet w każdym rozmiarze. W ofercie bielizny znajdziemy biustonosze w rozmiarach 32A- 44DD, a majtki XS do 3XL. W pierwszej sesji zdjęciowej mogliśmy zobaczyć kobiety w każdym rozmiarze, a także Rihannę. 

Zawiesi swoją karierę muzyczną? Zawiesi swoją karierę muzyczną? www.instagram.com/badgalriri

Zawiesi swoją karierę muzyczną?

W ostatnim czasie gwiazda coraz więcej projektuje niż śpiewa, a jej fani coraz częściej zaczynają zastanawiać się kiedy wyda jakiś nowy singiel. Póki co nic tego nie zapowiada. Czy to już koniec kariery muzycznej Rihanny?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.