Kasia Dziurska i Tomek Barański tak się rozkręcili, że planują wspólny biznes. Ania Lewandowska może się bać?

Kasia Dziurska to obecnie jedna z głównych gwiazd "Tańca z gwiazdami". Współpraca z jej tanecznym partnerem Tomkiem Barańskim już wkrótce może zaowocować w poważny biznes. Czy Lewandowska i Chodakowska będzie mieć konkurencję?
Kasia Dziurska to zawodniczka bikini fitness Kasia Dziurska to zawodniczka bikini fitness www.instagram.com/kasia_dziurska

Kasia Dziurska to zawodniczka bikini fitness

Kasia Dziurska to jedna z naszych najlepszych zawodniczek bikini fitness. Gwiazda na swoim koncie ma mnóstwo osiągnięć w tym np. Mistrzostwo Świata. 

Dziurska występuje w Tańcu z gwiazdami Dziurska występuje w Tańcu z gwiazdami www.instagram.com/kasia_dziurska

Dziurska występuje w Tańcu z gwiazdami

Jej owocna sportowa kariera przyczyniła się do tego, że jedna ze stacji telewizyjnych zaprosiła ją do udziału w programie "Taniec z gwiazdami". Od pierwszego odcinka jurorzy wróżyli jej duży sukces. 

Kasia i Tomek doszli już do finału Kasia i Tomek doszli już do finału www.instagram.com/kasia_dziurska

Kasia i Tomek doszli już do finału

Ciężkie treningi zaowocowały tym, że Kasia Dziurska i Tomek Barański już wkrótce powalczą o kryształową kulę. Para dostała się do wielkiego finału i ma duże szanse żeby ten program wygrać. 

Przyjaźń tanecznych partnerów Przyjaźń tanecznych partnerów www.instagram.com/kasia_dziurska

Przyjaźń tanecznych partnerów

Wspólne treningi nie tylko ich do siebie zbliżyły na parkiecie, ale również w życiu prywatnym. Kasia i Tomek zaczęli się przyjaźnić, a już wkrótce szykują prawdziwą petardę. 

Nowy biznes Dziurskiej i Barańskiego? Nowy biznes Dziurskiej i Barańskiego? www.instagram.com/kasia_dziurska

Nowy biznes Dziurskiej i Barańskiego?

W jednym z wywiadów para zdradziła, że planuje ruszyć z obozami tanecznymi lub pokazami. 

Już są wstępne plany odnośnie tego, pomału jakieś szkice są tworzone i dogadywanie się jeśli chodzi o miejsce, tak więc na pewno coś takiego będzie. Myślimy o wspólnych z Tomkiem pomysłach, pokazy czy obozy. Na pewno się nie rozstaniemy tak szybko. Myślę, że jeszcze w tym roku będzie można z nami gdzieś wyjechać - powiedziała Kasia. 
Konkurencja dla Ani Lewandowskiej? Konkurencja dla Ani Lewandowskiej? www.instagram.com/kasia_dziurska

Konkurencja dla Ani Lewandowskiej?

Obozy Ani Lewandowskiej wyprzedają się zaledwie w kilkanaście minut i prawdopodobnie to się nie zmieni, choć z drugiej strony Kasia i Tomek będą robić jej pewną konkurencję. W tym samym wywiadzie zdradzili, że nie chcą wcale z nikim rywalizować. 

Nie chcemy być dla nikogo konkurencją. Będziemy po prostu robili to, co kochamy, to, co lubimy i żebyśmy czerpali obydwoje z tego radość i kontynuowali naszą znajomość i naszą przygodę z tańcem - powiedzieli. 
Więcej o: