Gwiazda Rodzinki.pl pokazuje odważne zdjęcia z wakacji. "Julia, ale sexi pupa" - komentują fani

Najpopularniejsza gwiazda młodego pokolenia, Julia Wieniawa nadal odpoczywa na rajskich wakacjach ze swoim chłopakiem i znajomymi. Gwiazda na początku wyjazdu pochwaliła się sześciopakiem na brzuchu, a teraz zgrabną pupą. Widać efekty treningów?
Julia Wieniawa to najpopularniejsza aktorka młodego pokolenia Julia Wieniawa to najpopularniejsza aktorka młodego pokolenia www.instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa to najpopularniejsza aktorka młodego pokolenia

Nie można się z tym nie zgodzić. Swoją karierę zaczynała w serialu Rodzinka.pl, ale szybko okazało się, że ma ona nie tylko talent aktorski, ale również muzyczny i tym samym wydała singiel "Na zawsze", który podbijał listy przebojów. Później było już tylko lepiej, a rola w filmie "Kobiety Mafii" Patryka Vegi sprawiła, że o Julii jest jeszcze głośniej. 

Nie tylko trening, ale również dieta Nie tylko trening, ale również dieta www.instagram.com/juliawieniawa

Rok temu zaczęła ćwiczyć na siłowni

Julia niedawno pochwaliła się, że dopiero rok temu zaczęła ćwiczyć na siłowni. Regularne treningi z trenerką personalną i zdrowa dieta pozwoliły jej wysmuklić, a także wyrzeźbić sylwetkę, którą młoda aktorka uwielbia się chwalić w swoich social mediach. 

Julia Wieniawa na co dzień trenuje w warszawskiej siłowni McFit. 

Rajskie wakacje Rajskie wakacje www.instagram.com/juliawieniawa

Rajskie wakacje

Od początku majówki Julia Wieniawa przebywa na wakacjach ze swoim chłopakiem Antkiem Królikowskim, a także innym aktorem - Alanem Anderszem

Julia Wieniawa pochwaliła się sześciopakiem Julia Wieniawa pochwaliła się sześciopakiem www.instagram.com/juliawieniawa

Julia pochwaliła się umięśnionym brzuchem

Tak, jak wcześniej wspominaliśmy Julka na początku swojego wyjazdu pochwaliła się sześciopakiem na brzuchu. Fani są zachwyceni jej formą. Gwiazda pokazała także seksowne pośladki. Widać, że treningi przynoszą efekty? 

Seksowne pośladki Julii Wieniawy Seksowne pośladki Julii Wieniawy www.instagram.com/juliawieniawa

Seksowne pośladki Julii Wieniawy

Na jednym ze zdjęć Julka pochwaliła się naprawdę seksowną pupą. Fani są zachwyceni:

Ale figura :-) - komentują. 
Czy Julia Wieniawa wygląda lepiej? Czy Julia Wieniawa wygląda lepiej? www.instagram.com/loveinsport

Treningi przynoszą efekty?

Choć Julia Wieniawa ćwiczy dopiero rok to widać, że regularne treningi przynoszą efekty. Gwiazda pod jednym ze zdjęć napisała: 

Uwielbiam treningi z moją @loveinsport. Dzięki Niej czuję się lepiej w swoim ciele, a chodzenie na siłownie i dbanie o siebie to już mój styl życia. Dziękuję!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.