Justyna Steczkowska w tym roku skończy 46 lat a w bikini wygląda jak bogini. Gwiazda pochwaliła się sześciopakiem na brzuchu

Chyba mało kto pamięta o tym, że Justyna Steczkowska w tym roku skończy 46 lat. Gwiazda mimo wieku wygląda fenomenalnie, a jej figura? Marzenie! Zobaczcie tylko, jak prezentuje się ona w bikini.
Justyna Steczkowska w tym roku skończy 46 lat Justyna Steczkowska w tym roku skończy 46 lat www.instagram.com/justynasteczkowska

Justyna Steczkowska w tym roku skończy 46 lat

Aż trudno nam w to uwierzyć, że Justyna Steczkowska w tym roku skończy 46 lat. Gwiazda mimo tego, że jest już po 40-stce prezentuje się fenomenalnie, a jej figura to marzenie nie jednej kobiety. 

Gwiazda pokazała stare zdjęcie z 2013 roku Gwiazda pokazała stare zdjęcie z 2013 roku www.instagram.com/justynasteczkowska

Gwiazda pokazała stare zdjęcie z 2013 roku

Jakiś czas temu Justyna na swoim Instagramie pokazała zdjęcie sprzed 5 lat. Mimo tego, że minęło już trochę czasu gwiazda wygląda teraz praktycznie tak samo, jak w 2013 roku. 

Wakacje Justyny Steczkowskiej Wakacje Justyny Steczkowskiej www.instagram.com/justynasteczkowska

Wakacje Justyny Steczkowskiej

Przy okazji długiego majówkowego weekendu Justyna wybrała się na wakacje. W jej social mediach nie mogło zabraknąć relacji z tego wyjazdu. 

Gwiazda jest mamą Gwiazda jest mamą www.instagram.com/justynasteczkowska

Gwiazda jest mamą

Dla przypomnienia dodajmy, że Justyna Steczkowska jest mamą trójki dzieci! Tym bardziej ciężko jest nam uwierzyć w to, jak świetną figurę prezentuje piosenkarka. 

Sześciopak na brzuchu Steczkowskiej Sześciopak na brzuchu Steczkowskiej www.facebook.com/JustynaSteczkowska

Sześciopak na brzuchu Steczkowskiej

Na jej facebooku pojawiło się zdjęcie w bikini, które idealnie prezentowało kształty piosenkarki. Widzimy na nim niesamowicie szczupłą sylwetkę gwiazdy i umięśniony brzuch.

Najlepsze ciało w polskim show-biznesie? Najlepsze ciało w polskim show-biznesie? www.instagram.com/justynasteczkowska

Najlepsze ciało w polskim show-biznesie?

Chyba ciężko się z tym nie zgodzić, że Justyna Steczkowska ma naprawdę niesamowitą figurę. Z pewnością taki wygląd gwiazdy spowodowany jest dietą i treningami. Fani są zachwyceni i porównują piosenkarkę do bogini. Mają rację? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.