Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki za przeróbkę zdjęć ''Jaki retusz!!! Weź kobieto używaj tych narzędzi umiejętnie''

Niestety fani po raz kolejny dostrzegli na zdjęciach "Perfekcyjnej Pani domu", że coś jest nie tak, choć na pierwszy rzut oka mogliśmy zobaczyć naprawdę kuszącą fotkę. Co znów zrobiła Gosia?
Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna w social mediach Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna w social mediach www.instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna w social mediach

To jedna z tych gwiazd, która na bierząco wrzuca fotki na swój profil na Instagramie. Małgosia tak się wkręciła w bycie "influencerką", że także jej maż, który do tej pory nie miał profilu na Instagramie niedawno go założył. 

Kusząca Rozenek Kusząca Rozenek www.instagram.com/m_rozenek

Kusząca Rozenek

Gosia uwielbia chwalić się seksownym ciałem w mediach. Gwiazda regularnie dba o swoją sylwetkę i to właśnie przy zdjęciu z bieżni pojawiła się fala krytyki. Fani zauważyli, że ktoś majstrował przy zdjęciu, bo "Od retuszu fotki aż się Pani wygięła rama od lustra i listwa przypodłogowa".

Rozenek biegnie na bieżni Rozenek biegnie na bieżni www.instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek photoshopuje zdjęcia

Zdjęcie, o którym pisaliśmy wyżej możecie zobaczyć w tym slajdzie. Rzeczywiście, kiedy przyjrzymy się bliżej od razu widać, że z tą framugą jest coś nie tak. 

To nie pierwsze takie zdjęcie To nie pierwsze takie zdjęcie www.instagram.com/m_rozenek

To nie pierwsze takie zdjęcie

Niestety to koniec przygód z Photoshopem Małgorzaty Rozenek. Gwiazda również przy innym zdjęciu próbowała nagiąć rzeczywistość. 

Nowy sezon 'Projekt Lady' Nowy sezon 'Projekt Lady' www.instagram.com/m_rozenek

Nowy sezon "Projekt Lady"

To właśnie przed imprezą promującą nowy sezon "Projekt Lady" Gosia Rozenek aka "Perfekcyjna Pani domu" pochwaliła się zdjęciem z przymiarek. Wszystko wygląda pięknie, ale znowu rzuca nam się w oczy oprawa lustra, która w dziwny sposób się wygina. Także biodra Gosi wydają się znacznie mniejsze niż na kolejnym zdjęciu zrobionym już przez paparazzi. 

Różnica widoczna jest gołym okiem Różnica widoczna jest gołym okiem www.instagram.com/m_rozenek

Różnica widoczna jest gołym okiem

Nie da się nie zauważyć, że zdjęcie wykonane telefonem Gosi, a zdjęcie zrobione przez fotografa to przepaść. Na jednym widzimy wąskie biodra i krągłe pośladki, a na drugim widzimy Gosię w wersji + 3 kg. 

Z drugiej strony nie mamy pojęcia po co Rozenek retuszuje zdjęcia, bo przecież gwiazda i tak ma bardzo ładną figurę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.