Chodakowska sportowe buty zamieniła na szpilki i wyszła w miasto z popularną blogerką i aktorką. Wiedzieliście, że się znają?

Nie samym treningiem człowiek żyje. Ewa Chodakowska w miniony weekend sportowe buty zamieniła na szpilki i wyruszyła w miasto. Na jej profilu zdjęcie z Joanną Przetakiewicz, ale na relacji z dwiema bardzo znanymi gwiazdami.
Trenerka wszystkich Polek Trenerka wszystkich Polek www.instagram.com/chodakowskaewa

Trenerka wszystkich Polek

Rzadko kiedy możemy spotkać Ewę Chodakowską w innym wydaniu niż sportowym, chociaż zdarza się to coraz częściej. Gwiazda założyła nawet osobne konto do publikacji swoich stylizacji. 

Ewa chętnie celebruje urodziny Ewa chętnie celebruje urodziny www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa chętnie celebruje urodziny

Chyba tylko podczas jej urodzin możemy zobaczyć mnóstwo nagrań na jej profilu z zabawy. W tym roku rownież Ewa pochwaliła się swoją imprezą urodzinową co możecie zobaczyć poniżej. 

Przyjaciółki z Joanną Przetakiewicz Przyjaciółki z Joanną Przetakiewicz www.instagram.com/chodakowskaewa

Przyjaciółki z Joanną Przetakiewicz

Niedawno tworzyły wspólny projekt, ale Joanna Przetakiewicz i Ewa Chodakowska znają się długo dłużej. W ten weekend panie również się spotkały. 

GIRL POWER #comingsoon with @joannaprzetakiewicz - podpisała fotkę Ewa Chodakowska. 
Ewa imprezowała ze znanymi koleżankami Ewa imprezowała ze znanymi koleżankami www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa imprezowała ze znanymi koleżankami

Na jej Instastory pojawiła się fotka z... Julią Wieniawą i Maffashion! Chyba nikt nie przypuszczał, że ta trójka się zna i przyjaźni. Okazuje się, że Ewa poznała się i z jedną i z drugą przy okazji okładek do magazynu "Be Active". Dla przypomnienia pokażemy wam je niżej. 

Julia Wieniawa na okładce 'Be Active' Julia Wieniawa na okładce 'Be Active' Materiały promocyjne

Julia Wieniawa na okładce "Be Active"

Nie da się ukryć, że ta młoda aktorka wyglądała na okładce "Be Active" fenomenalnie! Julia Wieniawa to teraz jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. 

. . .

Maffashion na okładce "Be Active"

Niestety przy okazji okładki Maffashion nie było już tylu pozytywnych komentarzy ze strony fanów Ewy Chodakowskiej. Dlaczego? Głównie dlatego, że gwiazda raczej nie obnosi się z tym, że ćwiczy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.