Ania Lewandowska tęskni za latem i pokazuje seksowne zdjęcie, które zrobił jej Robert. Odważnie

Gwiazdy często w swoich social mediach pokazują wspomnienia, z którymi chcą podzielić się z fanami. Ania Lewandowska zatęskniła za słońcem i pokazała bardzo kuszące zdjęcie zrobione przez jej męża. Ostro?
Ania Lewandowska motywuje Polki Ania Lewandowska motywuje Polki www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska motywuje Polki

Nie od dziś Ania na swoich kanałach w social mediach zachęca Polki do aktywności fizycznej. Podczas jednego z jej wykładów powiedziała nawet, że regularna aktywność fizyczna przyczynia się do lepszego seksu, z czym trudno się nie zgodzić, bo w tej kwestii jest również mnóstwo badań. 

Ania ma roczną córeczkę Ania ma roczną córeczkę www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania ma roczną córeczkę

Już za kilka dni Klara Lewandowska skończy rok. Dumni rodzice chętnie pokazują dziewczynkę w social mediach, ale nadal kryją jej twarz. Niedawno idąc na mecz Roberta, Ania pokazała pierwsze kroki dziewczynki. 

Świetna forma trenerki Świetna forma trenerki www.instagram.com/annalewandowskahpba

Świetna forma trenerki

Po urodzeniu dziecka Ania Lewandowska w błyskawicznym tempie wróciła do formy sprzed porodu. Da się słyszeć głosy, że teraz wygląda jeszcze lepiej. 

Stary wycinek z gazety Stary wycinek z gazety www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania uwielbia wspominać

Niedawno trenerka przypomniała swoim fanom, jak wyglądała w blond włosach. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że lepiej żeby została przy ciemnych włosach. 

Lewandowska tęskni za latem Lewandowska tęskni za latem www.instagram.com/annalewandowskahpba

Lewandowska tęskni za latem

W miniony weekend na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Anię Lewandowską odwróconą tyłem, pokazującą seksowne i jędrne pośladki. Jak się domyślamy fotkę zrobił jej Lewy

Dream team? Dream team? www.instagram.com/annalewandowskahpba

Dream team?

On jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, a ja uwielbiają miliony na Instagramie. Ania kiedyś powiedziała, że tworzą power couple i to jest chyba prawda. Z drugiej strony takiego widoku z pewnością naszemu napastnikowi zazdrości nie jeden kolega. 

Więcej o: