Blake Lively niedawno pochwaliła się, że bardzo schudła. Teraz pokazała wychudzone nogi. Przesadziła z dietą i treningami?

Blake Lively przyznała się do tego, że w drugiej ciąży przytyła znacznie więcej niż pierwszej. Cały proces gubienia nadprogramowych kilogramów zajął jej kilkanaście miesięcy. Efekt? Perfekcyjna figura aktorki. Fani martwią się jednak czy nie przesadziła.
Blake Lively Blake Lively www.instagram.com/blakelively

Pod koniec 2016 roku została po raz drugi mamą

Blake Lively w drugą ciążę zaszła tuż po urodzeniu pierwszego dziecka. Choć aktorka w pierwszej i drugiej ciąży prezentowała się fenomenalnie okazuje się, że sporo przytyła. Ile? 

Lievly przytyła ponad 20 kg! Lievly przytyła ponad 20 kg! www.instagram.com/blakelively

Lievly przytyła ponad 20 kg!

Aż ciężko w to uwierzyć, bo gwiazda w drugiej ciąży prezentowała się naprawdę dobrze. Aktorka praktycznie do samego końca nie rezygnowała z obcisłych sukienek podkreślających jej brzuszek, a także szpilek.

Blake Lively Blake Lively www.instagram.com/blakelively

Walka o zrzucenie nadprogramowych kilogramów

Nie była to łatwa droga do osiągnięcia takiego efektu jaki widzimy teraz na zdjęciach. Blake Lively w 14 miesięcy udało się zrzucić ponad 27 kilogramów pod okiem swojego trenera personalnego. 

Blake jest teraz bardzo szczupła Blake jest teraz bardzo szczupła www.instagram.com/blakelively

Blake jest teraz bardzo szczupła

Najnowsze zdjęcia potwierdzają, że o efekcie jojo nie ma mowy. Blake Lively wygląda świetnie, ale jej wygląd coraz bardziej zaczyna niepokoić fanów. 

Szczuplutkie nogi aktorki Szczuplutkie nogi aktorki www.instagram.com/blakelively

Szczuplutkie nogi aktorki

To właśnie na nie głównie spoglądają fani na jej Instagramie. Nie da się ukryć, że są one teraz naprawdę smukłe, ale z drugiej strony Blake zawsze mogła pochwalić się długimi, szczupłymi nogami. 

Czy Blake Lively już przesadziła z dietą i treningami? Czy Blake Lively już przesadziła z dietą i treningami? www.instagram.com/blakelively

Czy Blake Lively już przesadziła z dietą i treningami?

Wydaje nam się, że póki co aktorka nie jest jeszcze aż tak bardzo wychudzona, jak zarzucają jej fani. Z drugiej strony nie wiemy czy przypadkiem nie przygotowuje się do kolejnej roli tak, jak było w przypadku filmu "183 metry strachu", w którym jej wysportowane ciało zaskoczyło wszystkich. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.