Ania Lewandowska pochwaliła się bardzo umięśnionymi plecami, ale nie wszystkim się to podoba. "Odważnie!" - komentują fani

Ani Lewandowskiej bardzo szybko udało się wrócić do znakomitej formy po urodzeniu Klary. Trudno się temu dziwić, bo trenerka ćwiczyła w ciąży i nawet nagrała płytę treningową. Tym razem zamiast brzuchem chwali się plecami.
Ania Lewandowska rok temu została mamą Ania Lewandowska rok temu została mamą www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska rok temu została mamą

Już wkrótce, bo 4 maja jej córeczka Klara skończy rok. Z tej okazji gwiazda postanowiła ruszyć z parentingowym portalem "Baby by Ann"

Świetna forma Lewandowskiej Świetna forma Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

Świetna forma Lewandowskiej

Nie można zaprzeczyć temu, że długoletnie trenowanie, a także trening w ciąży pomógł Ani wrócić do świetnej formy po ciąży. Naszym zdaniem Ania wygląda teraz jeszcze lepiej. 

Sześciopak na brzuchu Sześciopak na brzuchu www.instagram.com/annalewandowskahpba

Sześciopak na brzuchu

Niewiele matek może pochwalić się sześciopakiem na brzuchu, ale Ania Lewandowska tak! Gwiazda chętnie odsłania swoje umięśnione ciało na zdjęciach na Instagramie. 

Gwiazda pokazała swoje plecy Gwiazda pokazała swoje plecy www.instagram.com/annalewandowskahpba

Gwiazda pokazała swoje plecy

Raczej nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że są one naprawdę bardzo mocno umięśnione. Część fanek oczywiście jest zachwycona takim widokiem. 

Nie wszystkim się to podoba Nie wszystkim się to podoba www.instagram.com/annalewandowskahpba

Nie wszystkim się to podoba

Pod postem na Instagramie mogliśmy przeczytać komentarze, w których fani zarzucali Ani, że źle wygląda, że to już za bardzo, albo że po prostu dziwnie to wygląda. Czy rzeczywiście tak jest?

Trenerka nie zwalnia tempa Trenerka nie zwalnia tempa www.instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka nie zwalnia tempa

Jak możecie się domyślić Ania nie zwalnia tempa i cały czas pracuje nad swoją sylwetką. Trenerka nie tylko skupia się na treningu z obciążeniem, ale również biega z wózkiem. Lewandowska codziennie motywuje też fani do pracy nad sobą. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.