Tym razem Kim Kardashian ostro przesadziła. Fani są oburzeni jej najnowszym nagim zdjęciem ''Ty jesteś matką!''

Kim Kardashian nie ma żadnych zahamowań. Gwiazda już nie raz pokazywała na zdjęciach pośladki i piersi, ale to co teraz zrobiła niektórym w głowie się nie mieści. Jej nowe zdjęcia bardzo oburzyły fanów i wcale się nie dziwimy.
Kim Kardashian stała się znana dzięki swojej mamie Kim Kardashian stała się znana dzięki swojej mamie www.instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian stała się znana dzięki swojej mamie

Jej mama to kobieta biznesu, ale z drugiej strony raczej nie chcielibyśmy wybić się na seks taśmie tak, jak to zrobiła Kim Kardashian. Choć teraz zarabia miliony dolarów, to i tak raczej każdy pamięta od czego to się zaczęło. 

Kardashianka uwielbia wizyty w gabinecie chirurga plastycznego Kardashianka uwielbia wizyty w gabinecie chirurga plastycznego www.instagram.com/kimkardashian

Kardashianka uwielbia wizyty w gabinecie chirurga plastycznego

Choć jeszcze kilka lat temu broniła się, jak tylko mogła twierdząc, że jej gigantyczne pośladki są naturalne to chyba nikt już w to nie wierzy. Jej nowe zdjęcia potwierdzają, że chyba niedawno przeszła kolejny zabieg powiększania pupy. 

Jest mamą trójki dzieci Jest mamą trójki dzieci www.instagram.com/kimkardashian

Jest mamą trójki dzieci

Dwa razy sama była w ciąży, a przy ostatniej okazji wynajęła do tego surogatkę. Mimo wszystko jej dzieci dorastają i z pewnością już wkrótce zobaczą wszystko to co ich mama publikuje w sieci, a jest coraz gorzej... 

Odważna Kim Kardashian Odważna Kim Kardashian www.instagram.com/kimkardashian

Odważna Kim Kardashian

Jeżeli ją obserwujecie to z pewnością nie raz widzieliście fotki gołych pośladków Kim Kardashian lub jej piersi w prawie całej okazałości. To nic w porównaniu do tego co zobaczycie właśnie teraz. 

Naga celebrytka reklamuje perfumy Naga celebrytka reklamuje perfumy www.instagram.com/kimkardashian

Naga celebrytka reklamuje perfumy

Całkowicie naga Kim Kardashian wije się na nowym zdjęciu, które ma promować jej najnowszy zapach. Przesada? Fani nie mają dla niej litości i komentują, że odpowiedzialna matka nie powinna robić takich rzeczy. 

Gdzie jest granica? Gdzie jest granica? www.instagram.com/kimkardashian

Gdzie jest granica?

Niestety Kim Kardashian chyba nie zna takiego słowa. Kiedyś gwiazdy bardzo chroniły swojej prywatności, a kiedy przez przypadek do sieci wyciekały ich nagie zdjęcia od razu reagowały. W dzisiejszych czasach wszystko jest na wyciągnięcie ręki na Instagramie, a Kim sama daje pożywkę portalom plotkarskim publikując takie zdjęcia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.