Maja Bohosiewicz na rajskich wakacjach odsłania pośladki "Mamuśka ty lepiej powiedz jak zrobić taką pupcie"

Nie da się ukryć, że Maja Bohosiewicz do formy po drugim porodzie wróciła w zastraszająco szybkim tempie. Gwiazda obecnie przebywa na wakacjach w Tajlandii skąd chwali się boskim ciałem. Fani zwracają uwagę na jej pośladki.
Matka dzidzutków Matka dzidzutków www.instagram.com/majabohosiewicz

Matka dzidzutków

Kilka miesięcy temu Maja Bohosiewicz została mama po raz drugi. Pierwszy na świat przyszedł jej synek, a już rok później gwiazda była w ciąży po raz drugi, tym razem z córeczką. 

Rodzinne wakacje Rodzinne wakacje www.instagram.com/majabohosiewicz

Rodzinne wakacje

Obecnie Maja wraz ze "Starym dzidzutków" przebywają w malowniczej Tajlandii skąd relację możemy zobaczyć na ich kanałach w social mediach. 

Maja doradza swoim fankom Maja doradza swoim fankom www.instagram.com/majabohosiewicz

Maja doradza swoim fankom

Wiele kobiet pyta Maję, jak podróżować z tak małymi dziećmi w tak odległe kraje, jak np. Tajlandia. Gwiazda chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami na Instagramie i radzi co robić, a czego nie robić podróżując z dziećmi. 

Perfekcyjna figura Mai Bohosiewicz Perfekcyjna figura Mai Bohosiewicz www.instagram.com/majabohosiewicz

Perfekcyjna figura Mai Bohosiewicz

Fanki już nie raz zachwycały się nad tym, jak udało się gwieździe wrócić tak szybko do formy po dwóch porodach. Rzeczywiście obecna forma Bohosiewicz może zadziwiać. Płaski brzuch, jędrne ciało i te pośladki, nad którymi rozpisują się media. 

Nowe zdjęcie Mai Nowe zdjęcie Mai www.instagram.com/majabohosiewicz

Nowe zdjęcie Mai

Maja wstawiła zdjęcie ze swoim synkiem i pięknym zachodem słońca, ale to nie to spodobało się jej obserwatorom na Instagramie najbardziej. Głównie kobiety zachwycały się nad jej krągłymi pośladkami pisząc pod zdjęciem:

Mamuśka ty lepiej powiedz jak zrobić taka pupcie!?
Najpierw spojrzałam na Twoją pupę a dopiero później na widoczek.
Gwiazda serialu 'Za marzenia' Gwiazda serialu 'Za marzenia' www.instagram.com/majabohosiewicz

Gwiazda serialu "Za marzenia"

Niektórzy twierdzili, że skoro Maja ma już dwójkę dzieci, to żadnej aktorki z niej nie będzie. Błąd! Bohosiewicz od tego sezonu jest gwiazdą serialu "Za marzenia", a coś nam się wydaje, że jej kariera dopiero nabierze tempa/ 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.