Honorata Skarbek odsłania brzuch w nowej stylizacji. Fani komentują jej mięśnie brzucha "Mam nadzieje ze tym razem nie dorysowane"

Niedawno fani posądzili Honoratę Skarbek o to, że kaloryfer widoczny na jej brzuchu dorobiony jest w programie graficznym. Gwiazda na każdym kroku próbuje udowodnić, że to jej ciężka praca. To zdjęcie to potwierdza?
Nowa płyta Honoraty Skarbek Nowa płyta Honoraty Skarbek www.instagram.com/honkabiedronka

Nowa płyta Honoraty Skarbek

Jej najwierniejsi fani długo na to czekali. Gwiazda od dobrych kilkunastu miesięcy nie wydała żadnego nowego singla, aż do teraz, kiedy to zrobiła fanom niespodziankę i wydała płytę. 

Nowe ciało gwiazdy Nowe ciało gwiazdy www.instagram.com/honkabiedronka

Nowe ciało gwiazdy

Prawdopodobnie forma, którą od dłuższego czasu szykowała była właśnie związana z tym, że gwiazda już wkrótce wypuści nowe teledyski w związku z najnowszym krążkiem. Swoim nowym ciałem pochwaliła się przy okazji wakacji. 

Honorata chwali się umięśnionym ciałem Honorata chwali się umięśnionym ciałem www.instagram.com/honkabiedronka

Honorata chwali się umięśnionym ciałem

Te zdjęcia tuż po publikacji bardzo szybko obiegły internet. Gwiazda pochwaliła się na nich bardzo mocno wyrzeźbionym brzuchem. Wielu zaczęło jej zarzucać, że to nie jej ciężka praca na siłowni a Photoshop. 

Gwiazda pyta swojego trenera Gwiazda pyta swojego trenera www.instagram.com/honkabiedronka

Gwiazda pyta swojego trenera

Aspirująca piosenkarka chyba tak się przestraszyła tymi komentarzami, że pod innym zdjęciem zapytała o zdanie swojego trenera. 

@gauer_fitness Jeśli ludzie piszą mi, ze dorobiłam sobie brzuch, to znaczy, ze forma jest ok ?
Honorata znów pokazuje brzuch Honorata znów pokazuje brzuch www.instagram.com/honkabiedronka

Honorata znów pokazuje brzuch

Tym razem gwiazda przy okazji pokazu Magnum pochwaliła się stylizacją odsłaniająca brzuch. Co widzimy? Mocno zarysowany mięsień. Fani oczywiście od razu to zauważyli i pisali komentarze. 

"Mam nadzieje ze tym razem nie dorysowane"
Jest forma? Jest forma? www.instagram.com/honkabiedronka

Jest forma?

Ciężko nam w to uwierzyć, że gwiazda miałaby na tyle cierpliwości i czasu żeby rzeźbić brzuch w programie graficznym, raczej jest to kwestia niskokalorycznej diety i regularnych treningów. A wy co o tym myślicie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.