Anna Lewandowska pokazała stary wycinek z gazety. Fani jej nie poznali, tak bardzo się zmieniła?

Ania Lewandowska od lat uważana jest za jednego z naszych najbardziej wybitnych sportowców. Niedawno trenerka pochwaliła się bardzo starym wycinkiem z gazety. Fani jej nie poznali, a wy?
Ania Lewandowska to była zawodniczka karate Ania Lewandowska to była zawodniczka karate www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska to była zawodniczka karate

Sport w jej życiu był obecny praktycznie od zawsze. Już od najmłodszych lat Ania Lewandowska osiągała największe laury na arenie krajowej i międzynarodowej w karate. 

Robert myślał, że trenuje balet Robert myślał, że trenuje balet www.instagram.com/annalewandowskahpba

Robert myślał, że trenuje balet

Kiedyś w jednym z wywiadów, Ania przyznała się do tego, że kiedy poznała swojego obecnego męża to on myślał, że trenuje balet. Kiedy dowiedział się, że nie jest to taniec, a karate był delikatnie mówiąc zdziwiony. 

Jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce Jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce www.instagram.com/annalewandowskahpba

Jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce

Zdecydowanie możemy powiedzieć, że Ania Lewandowska uważana jest za jedną z najbardziej znanych i szanowanych trenerek w Polsce. Jej sportowe imperium co chwila się powiększa o nowe aplikacje, a także miejsca takie, jak np. Healthly center by Ann. 

Metamorfoza Ani Lewandowskiej Metamorfoza Ani Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

Metamorfoza Ani Lewandowskiej

W sieci można znaleźć mnóstwo zdjęć sprzed jej metamorfozy. Ania kiedyś wyglądała zupełnie inaczej niż teraz, ale mało kto pamięta, że gwiazda była kiedyś blondynką. 

Stary wycinek z gazety Stary wycinek z gazety www.instagram.com/annalewandowskahpba

Stary wycinek z gazety

Robiąc wiosenne porządki Ania znalazła stary wycinek z gazety "Głos Pruszkowa". Na fotce widzimy Anię w wersji blond, a część fanów przeciera oczy ze zdumienia, że to jest ta sama osoba. Zdecydowanie Ania wygląda korzystniej w ciemnych włosach. 

Bardzo się zmieniła? Bardzo się zmieniła? www.instagram.com/annalewandowskahpba

Bardzo się zmieniła?

Nie da się ukryć, że na zdjęciu, które widzicie wyżej Ania wygląda zupełnie inaczej, ale musimy wziąć poprawkę na to, że zdjęcie zostało wykonane na podium tuż po zawodach, a tam raczej nikt nie wygląda tak, jak np. na ściance. Mimo wszystko, Aniu prosimy nie wracaj do blondu! 

Więcej o:
Copyright © Agora SA