Nowa Power Couple w show-biznesie? Kamil Grosicki wypuścił swój energetyk, a Dominika została twarzą portalu fitnessowego

Kiedyś Ania określiła siebie i Roberta Lewandowskiego jako power couple. Po piętach depczą im właśnie Dominika i Kamil Grosiccy, którzy stają się coraz bardziej popularni w mediach. Jest energetyk i kampania portalu fitness, czego więcej możemy się spodziewać?
Kamil Grosicki Kamil Grosicki www.instagram.com/kamilgrosicki10

Kamil Grosicki wypuścił energetyk

W tym tygodniu do sprzedaży trafił nowy napój energetyczny "Turbo Grosik", który stworzył nasz reprezentant polski - Kamil Grosicki. Z tej okazji w warszawskim hotelu Bellotto odbyła się impreza promująca napój. To nie jedyny wielki sukces piłkarza, już wkrótce rusza kampania Sport.pl - portalu, którego Kamil jest Ambasadorem. 

Artur Szpilka, Kamil Grosicki i Tomasz Hajto Artur Szpilka, Kamil Grosicki i Tomasz Hajto www.instagram.com/tomaszhajto7

Tłum gwiazd na premierze "Turbo Grosika"

Tego dnia Kamila Grosickiego wspierała oczywiście Dominika Grosicka, jego piękna żona, ale również były piłkarz, a obecny komentator sportowy Tomasz Hajto. Wśród gości mogliśmy także zobaczyć partnerkę Tomasza Iwana - Natalię Jakułę, a także boksera wagi ciężkiej Artura Szpilkę

Dominika Grosicka Dominika Grosicka Fot. Kitana Beker/ Katarzyna Jarzębska

Dominika Grosicka w kampanii Myfitness.pl

Nie tylko Kamil osiąga coraz więcej sukcesów w show-biznesie, ale również jego wspaniała żona. Dominika Grosicka to gwiazda nowej kampanii portalu fitnessowego - Myfitness.pl. Jej zdjęcie na Instagramie rozpaliło zmysły fanów. 

Odeta Moro Odeta Moro Fot. Katarzyna Jarzębska

Konferencja Myfitness.pl

W miniony wtorek warszawska Legia zapłonęła od seksapilu wszystkich ambasadorek portalu. Cały event poprowadziła Odeta Moro, która niedawno ujawniła, że spodziewa się dziecka. 

Agnieszka Matracka i Karolina Brzuszczyńska Agnieszka Matracka i Karolina Brzuszczyńska fot. Kitana Beker

"Gwiazdy są u nas na porządku dziennym" - mówi redaktorka Myfitness.pl

Nie da się ukryć, że to już kolejna kampania, w której możemy zobaczyć gwiazdy i największe influencerki z Instagrama. 

Choć jesteśmy portalem fitnessowym to nie brakuje u nas również gwiazd ze świata show-biznesu. Na co dzień jestem redaktorką Myfitness.pl, trenerką, ale także zajmuje się organizacją gwiazd do takich kampanii, jak ta którą możecie obecnie zobaczyć w Warszawie, Poznaniu i Szczecinie. To właśnie ja staram się je namówić na współpracę z nami - mówi Agnieszka Matracka, redaktorka portalu. 

Oprócz zdjęć, ważną kwestią przy tworzeniu tego projektu, była oprawa wideo, za którą na co dzień odpowiedzialna jest redaktorka Karolina Brzuszczyńska

Marlena Jezierska i Dominika Grosicka Marlena Jezierska i Dominika Grosicka www.instagram.com/marla_jezierska_media

Dyrektor marki Sport.pl i Myfitness.pl

Nad największymi portalami sportowymi w Polsce czuwa Marlena Jezierska, która angażuje największe gwiazdy ze świata sportu i show-biznesu do podobnych kampanii. Na swoim koncie ma współpracę z m.in. Grzegorzem Krychowiakiem, Andrzejem Wroną, Kamilem Grosickim, Joanną Jędrzejczyk.

Sylwia Nowak Sylwia Nowak Fot. Kitana Beker/ Katarzyna Jarzębska

Sylwia Nowak brała udział w kampanii po raz trzeci

Prawdziwą weteranką fitnessowej kampanii jest Sylwia Nowak, którą już po raz trzeci możecie oglądać na bilbordach. 

Ania Nowak Ania Nowak Fot. Kitana Beker/ Katarzyna Jarzębska

Nowa ambasadorka Ania Nowak

W tym roku jedną z ambasadorek jest również Ania Nowak, była uczestniczka Master Chefa, blogerka, a już wkrótce prowadząca program kulinarny. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.