Heidi Klum ma 44 lata, a na Instagramie zachowuje się jak nastolatka. Dziwne, nagie zdjęcia zaniepokoiły fanów

Fani są zaniepokojeni zachowaniem byłej top modelki. Na jej profilu pojawiły się bardzo odważne i dziwne zdjęcia, które chyba nie powinny trafić do sieci. Po co gwiazda je pokazała całemu światu?
Heidi Klum to była top modelka Heidi Klum to była top modelka www.instagram.com/heidiklum

Heidi Klum to była top modelka

W latach 90's to była najbardziej pożądana modelka na świecie. Magazyny modowe i projektanci marzyli o tym, by Heidi Klum się u nich pojawiła. Do tej pory raz na jakiś czas możemy ją zobaczyć w kampaniach dużych brandów. 

Gwiazda ma 44 lata Gwiazda ma 44 lata www.instagram.com/heidiklum

Gwiazda ma 44 lata

Choć przeszła już na zawodową emeryturę to mimo tego, że ma 44 lata nadal wygląda bardzo dobrze. Jej wielki atut to bardzo szczupłe, jędrne ciało. Z pewnością nie jedna młodsza koleżanka może jej go zazdrościć. 

Ma czworo dzieci Ma czworo dzieci www.instagram.com/heidiklum

Ma czworo dzieci

To aż nieprawdopodobnie, że nadal może cieszyć się takim ciałem po czterech porodach! To właśnie o dzieci zaczęli martwić się fani, kiedy zobaczyli jej najnowsze zdjęcia na Instagramie. 

Czy mamie wypada? Czy mamie wypada? www.instagram.com/heidiklum

Czy mamie wypada?

Wiele mówi się o tym co można, a czego nie powinno się publikować w sieci. Z wieloma rzeczami nie da się nie zgodzić, bo ogólnie dostępna nagość na portalach społecznościowych raczej nie wpływa korzystnie na oglądające to dzieci. Heidi jako mama raczej powinna to wiedzieć, ale jej posty na to nie wskazują. 

Dziwne zdjęci Heidi Klum Dziwne zdjęci Heidi Klum www.instagram.com/heidiklum

Dziwne zdjęci Heidi Klum

Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia w bardzo, ale to bardzo skąpej bieliźnie i dziwnych, odważnych pozach. Niektórzy porównują to już pod pornografię. 

Po co była top modelka to zrobiła? Po co była top modelka to zrobiła? www.instagram.com/heidiklum

Po co była top modelka to zrobiła?

Pewnie wielu z was zastanawia się po co ona to zrobiła, my również się zastanawiamy. To co widzieliście wyżej to nie jedyny taki post na jej Instagramie. Ktoś podejrzewał, że gwiazda się upiła i dlatego wrzucała takie zdjęcia do sieci, ktoś inny, że to nie ona tylko ktoś włamał się na jej konto. Jaka jest prawda? Prawdopodobnie gwiazda zrobiła to sama, celowo, ale po co? To chyba wie sama Heidi Klum

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.