Do tej pory Kourtney Kardashian nigdy nie pokazała takiego zdjęcia. Naga sesja rozwinie jej karierę czy ją zaprzepaści?

To jedna z najbardziej lubianych Kardashianek w show-biznesie. Gwiazda jest mamą trójki dzieci, dlatego raczej uważa na to co wrzuca do sieci. Aż do tej pory. Na jej Instagramie naga sesja, a fani w szoku! Przesadziła?
Kourtney Kardashian to najbardziej naturalna z gwiazd Kourtney Kardashian to najbardziej naturalna z gwiazd www.instagram.com/kourtneykardas

Kourtney Kardashian to najbardziej naturalna z gwiazd

Zdecydowanie na tle swoich sióstr to ona i może jeszcze Kendall Jenner zaliczają się do grona najbardziej naturalnych. Niestety cała reszta uwielbia wizyty u chirurga plastycznego. Jej naturalność bardzo cenią sobie fani, ale jej nowe, nagie zdjęcia dały im do myślenia. 

Kourtney ma boskie ciało Kourtney ma boskie ciało www.instagram.com/kourtneykardas

Kourtney ma boskie ciało

Jak na to, że urodziła trójkę dzieci to wygląda naprawdę fenomenalnie. Płaski brzuch, szczupłe nogi i krągłe pośladki to jej wielki atut. Niedawno pochwaliła się seksownymi zdjęciami z wakacji z Kim Kardashian

Kardashianka bardzo dużo ćwiczy Kardashianka bardzo dużo ćwiczy www.instagram.com/kourtneykardas

Kardashianka bardzo dużo ćwiczy

Można powiedzieć, że jest ona przykładem godnym naśladowania jeżeli chodzi o jej zaangażowanie w trening. Kourtney kiedy już ćwiczy to nie odpuszcza i zawsze daje z siebie 120%. 

Fanom nie podoba się jej nowa sesja Fanom nie podoba się jej nowa sesja www.instagram.com/kourtneykardas

Fanom nie podoba się jej nowa sesja

Nie chodzi tutaj o wszystkie zdjęcia, ale szczególnie o te, na których gwiazda pozuje zupełnie nago. Obserwatorzy przypominają jej, że jest matką i te zdjęcia mogą zobaczyć jej dzieci. 

Czy Kourtney przesadziła? Czy Kourtney przesadziła? www.instagram.com/kourtneykardas

Czy Kourtney przesadziła?

Fani mocno przyczepili się do tego, jednego zdjęcia, na którym widać kawałek piersi Kourtney, umięśniony brzuch i w sumie tyle. Czy taka afera rzeczywiście ma sens o kawałek pokazanego biustu?

Jej siostry są gorsze Jej siostry są gorsze www.instagram.com/kourtneykardas

Jej siostry są gorsze

Pod kątem publikowania niestosownych, nagich zdjęć w sieci, to mistrzynią jest w tym Kim Kardashian, która nie ma żadnych skrupułów. Z kolei zdjęcie Kourtney, które wzbudziło taką sensację w sieci naszym zdaniem jest odważne, ale bez przesady. W naszym odczuciu ta cała afera była zbędna, bo chyba lepiej żeby jej dzieci widziały takie zdjęcie, niż prowokującą, nagą fotkę cioci Kim Kardashian? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.