Żadna gwiazda do tej pory jeszcze tego nie zrobiła. Zosia Ślotała przygotowuje się do egzaminu u Ani Lewandowskiej. Jakiego?

Zosia Ślotała szybko wróciła do formy po ciąży, a już teraz przygotowuje się do kolejnego ważnego egzaminu w jej życiu. Nie uwierzycie co wspólnego ma z tym Ania Lewandowska.
Zosia Ślotała to mama dwójki dzieci Zosia Ślotała to mama dwójki dzieci www.instagram.com/miss_zi

Zosia Ślotała to mama dwójki dzieci

Zosia Ślotała jest mamą dwójki dzieci. W przypadku pierwszej ciąży bardzo szybko udało jej się wrócić do formy po porodzie. Z drugą ciążą było trochę ciężej, bo Zosia musiała przejść operację wyrostka. Tak czy inaczej trochę czasu już minęło, a ona wygląda świetnie!

Stylistka bardzo regularnie ćwiczy Stylistka bardzo regularnie ćwiczy www.instagram.com/miss_zi

Stylistka bardzo regularnie ćwiczy

Co zresztą widać na jej Instagramie. Zosia co chwila pojawia się na treningach w centrum Ani Lewandowskiej i każdego dnia pracuje nad swoją formą. Okazuje się, że nie tylko forma jest ważna, ale coś więcej. 

Zosia poleciała do Monachium do Ani Zosia poleciała do Monachium do Ani www.instagram.com/miss_zi

Zosia poleciała do Monachium do Ani

Obie tak się zaprzyjaźniły, że Zosia poleciała nawet do Ani na trening indywidualny do Monachium. Widać, że trenerka jej nie odpuszcza. 

Jej córka zaczyna trenować karate Jej córka zaczyna trenować karate www.instagram.com/miss_zi

Jej córka zaczyna trenować karate

O tym możemy dowiedzieć się z jednego z najnowszych zdjęć na jej Instagramie. Okazuje się, że już od września mała Rania pójdzie na zajęcia karate. 

Ślotała przygotowuje się do egzaminu Ślotała przygotowuje się do egzaminu www.instagram.com/miss_zi

Ślotała przygotowuje się do egzaminu

Jak już pewnie zdążyliście się domyślić, Zosia Ślotała przygotowuje się do zdania egzaminu w karate! Zobaczcie po co to robi!

(Sytuacja: Rania tłumaczy mi jak poprawnie walczą żółwie Ninja ) Od dziecka uwielbiałam sport dlatego jest to dla mnie bardzo ważne aby moje dzieci tak samo złapały tę zajawkę! Teraz walczę o mój pierwszy pas w karate, skąd pomysł? Od września Rania idzie na karate i tym sposobem będziemy mogły razem ćwiczyć!|| Czy Wy tez ćwiczycie ze swoimi dzieciakami? - napisała pod zdjęciem. 
Nowa pasja Zosi Ślotały Nowa pasja Zosi Ślotały www.instagram.com/miss_zi

Nowa pasja Zosi Ślotały

Chyba nikt nie przypuszczał, że gwiazda znana z show-biznesu tak bardzo zaangażuje się w taką dyscyplinę sportową, jaką jest karate. Z drugiej strony nie ma co się dziwić, skoro Zosia uczy się od najlepszych. Przypomnijmy, że Ania Lewandowska to multimedalistka Mistrzostw Europy, Świata i Mistrzostw Polski. 

Więcej o: