Małgorzata Rozenek w seksownej stylizacji znów przesadziła. "Prawdziwa dama" - szydzą fani

Małgorzata Rozenek lub jak kto woli Perfekcyjna Pani domu, w ostatnim czasie co chwila zalicza jakieś wpadki, a fani są dla niej bezlitośni. Tym razem może się to odbić na jej dzieciach. Gwiazda ostro przesadziła?
Metamorfoza Małgorzaty Rozenek Metamorfoza Małgorzaty Rozenek www.instagram.com/m_rozenek

Metamorfoza Małgorzaty Rozenek

Zanim Gosia zaczęła wyglądać tak, jak teraz to musiało minąć trochę czasu. Rozenek zaczynając swoją karierę w mediach nie ubierała się seksowanie, nie miała pięknego makijażu i doskonałych włosów - wyglądała, jak zwykła kobieta. Teraz prezentuje się, jak gwiazda, ale jej najnowsza wpadka może źle wpłynąć na jej karierę. 

Seksowne stylizacje gwiazdy Seksowne stylizacje gwiazdy www.instagram.com/m_rozenek

Seksowne stylizacje gwiazdy

Małgorzata Rozenek uwielbia nosić seksowne stylizacje nie tylko podczas wielkich wyjść, ale także na co dzień. Krótkie sukienki i szorty to dwie obowiązkowe rzeczy w jej garderobie. Choć na zdjęciu, które zobaczycie niżej jest ubrana od stóp do głów, to jeden mały szczegół nie spodobał się jej fanom. 

Projekt Lady Projekt Lady www.instagram.com/m_rozenek

Projekt Lady

W tym roku będziemy mogli oglądać już trzecią edycję Projektu Lady, w którym Małgorzata Rozenek jest prowadzącą. W programie Gosia zawsze stawia na bardzo eleganckie i mało wyzywające stylizacje. Dodatkowo prezenterka podpowiada uczestniczkom, jak zachowywać się, jak dama. Tym razem fani wytknęli jej, że ona sama niestety nie jest damą. 

Mimo wieku wygląda świetnie Mimo wieku wygląda świetnie www.instagram.com/m_rozenek

Mimo wieku wygląda świetnie

Absolutnie nie można temu zaprzeczyć. Choć gwiazda nie przyznaje się do tego ile ma lat, to raczej wszyscy możemy podejrzewać, że zbliża się do 40-stki lub ją nawet przekroczyła. Tak czy inaczej Małgorzata Rozenek wygląda świetnie! Szczupłe nogi, płaski brzuch to jej wielkie atuty. 

Fani szydzą z gwiazdy Fani szydzą z gwiazdy www.instagram.com/m_rozenek

Fani szydzą z gwiazdy

Na Instagramie Małgosi Rozenek pojawiło się z pozoru niewinne zdjęcie. Gwiazda pozuje na nim w kombinezonie zakrywającym jej ciało od stóp do głów. No właśnie, ale pojawia się pewne, ale. Góra kombinezonu wykonana jest z koronki, która delikatnie prześwituje i tym samym odkrywa sutki gwiazdy. Fani są podzieleni, ale większość z nich nie odpuszcza Roznenek. 

'Prawdziwa dama' - komentują 'Prawdziwa dama' - komentują www.instagram.com/m_rozenek

"Prawdziwa dama" - komentują

Oczywiście nazywając damą Małgosię Rozenek szydzą z niej. Komentarzy jest naprawdę sporo, ale niestety większość z nich to głównie hejt. Oczywiście są też fani, którzy wspierają gwiazdę i są zachwyceni jej stylizacją. 

Omg.. I pani ma być przykładem dla dziewczyn w projekt lady? ŻAŁOSNE.. Jest Pani na tym samym poziomie co one.. Coraz bardziej wulgarne stroje i zachowania.. - hejtują fani. 
Każdy widzi co chce widzieć. Ja widzę piękny kombinezon i piękną kobietę - komentują inni. 

A wy co o tym wszystkim myślicie? Przesadziła, czy fani bezpodstawnie szukają sensacji? 

Więcej o:
Copyright © Agora SA