Ewa Farna opublikowała swoje stare zdjęcie "Nie poznałam siebie". Tragedia?

Ewa Farna to piosenkarka młodego pokolenia, która zawsze podkreśla, że kocha siebie taką jaką jest. Gwiazda nie retuszuje swoich zdjęć publikowanych w sieci, a także nie pozwala na dużą ingerencję w swoje okładki. Zdjęcie, które pokazała szokuje.
Ewa Farna to popularna piosenkarka Ewa Farna to popularna piosenkarka www.instagram.com/ewa_farna93

Ewa Farna to popularna piosenkarka

Ewę znamy już od dobrych kilku lat. Jej międzynarodowa kariera rozwija się coraz bardziej, a grono jej fanów co chwilę się powiększa. Czym tak urzekła swoich obserwatorów? 

Naturalność to jej mocna strona Naturalność to jej mocna strona www.instagram.com/ewa_farna93

Naturalność to jej mocna strona

Choć Ewa niedawno trochę przytyła to w ogóle się tym nie przejmuje. Piosenkarka kocha swoje kobiecy kształty i nie dąży za wszelką cenę do idealnej figury. 

Gwiazda nie photoshopuje zdjęć Gwiazda nie photoshopuje zdjęć www.instagram.com/ewa_farna93

Gwiazda nie photoshopuje zdjęć

Niestety coraz więcej gwiazd na Instagramie poddaje swoje zdjęcia mocnej obróbce, czasem takiej, że trudno je rozpoznać. Ewa zdecydowanie nie należy do tego grona, a jej zdjęcia na profilu wyglądają bardzo naturalnie. 

Mimo wszystko jest aktywna fizycznie Mimo wszystko jest aktywna fizycznie www.instagram.com/ewa_farna93

Mimo wszystko jest aktywna fizycznie

Choć nie ma figury modelki (a nawet takiej prawdopodobnie nie chce mieć) to Ewa jest aktywna fizycznie. Wśród jej zdjęć są posty z np. z treningu biegania. 

'A wiec nagroda za Retusz 10lecia wedruje do...' 'A wiec nagroda za Retusz 10lecia wedruje do...' www.instagram.com/ewa_farna93

"A wiec nagroda za retusz 10 lecia wędruje do..."

To właśnie do zdjęcie wzbudziło sporo kontrowersji w sieci. Widzimy na nim Ewę w 2013 roku i przecieramy oczy ze zdumienia, kto mógł jej coś takiego zrobić. Gołym okiem widać ingerencję grafika. 

'A wiec nagroda za Retusz 10lecia wedruje do...' 'A wiec nagroda za Retusz 10lecia wedruje do...' www.instagram.com/ewa_farna93

"Fuuuuu. Ktoś przegiął. Ewka bez retuszu wyglądasz świetnie" - komentują fani

W tej sprawie fani piosenkarki są jednogłośni. Wszyscy uważają, że żaden retusz nie jest jej potrzebny bo wygląda świetnie, a my się z tym zgadzamy. Ewa wygląda teraz bardzo kobieco i sexy. 

Więcej o: