Katarzyna Dziurska teraz ma bardzo umięśnione, seksowne ciało, ale nie zawsze tak było. Jak wyglądała kilka lat temu gwiazda?

Zdecydowanie możemy powiedzieć, że wśród uczestniczek Tańca z gwiazdami to Kasia Dziurska ma najbardziej wyrzeźbione ciało. Trudno się temu dziwić, w końcu jest zawodniczką bikini fitness, ale nie zawsze tak było. Jak wyglądała kiedyś?
Katarzyna Dziurska skończyła dwa kierunki studiów Katarzyna Dziurska skończyła dwa kierunki studiów www.instagram.com/kasia_dziurska

Katarzyna Dziurska skończyła dwa kierunki studiów

Okazuje się, że jej pasja do sportu zaczęła się już bardzo dawno temu. Kasia Dziurska jest także absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, gdzie skończyła dwa kierunki trener personalny i instruktor fitness. 

Dziurska przez wiele lat tańczyła Dziurska przez wiele lat tańczyła www.instagram.com/kasia_dziurska

Dziurska przez wiele lat tańczyła

Zanim zaczęła zawodowo zajmować się fitnessem, najpierw tańczyła w zespole cheerleaderek. Na jej Instagramie znajdziemy również zdjęcia, przypominajki z tego okresu. 

Mistrzyni Bikini fitness Mistrzyni Bikini fitness www.instagram.com/kasia_dziurska

Mistrzyni Bikini fitness

Jeżeli chcielibyśmy wymienić wszystkie jej tytuły w zawodach bikini fitness, to naprawdę zajęło by nam to sporo czasu. Jednym z jej najważniejszych osiągnięć w karierze jest Mistrzostwo Świata. 

Faworytka do wygranej w Tańcu z gwiazdami Faworytka do wygranej w Tańcu z gwiazdami www.instagram.com/kasia_dziurska

Faworytka do wygranej w Tańcu z gwiazdami

Nie jest tajemnicą, że to właśnie na nią stawiają fani jeżeli chodzi o wygraną w popularnym show. Kasia z odcinka na odcinek jest coraz lepsza, a jurorzy coraz bardziej doceniają jej starania. Do samego finału zostało już tylko kilka odcinków i istnieje duże prawdopodobieństwo, że zobaczymy w nim właśnie Kasię. 

Kasia nie zawsze tak wyglądała Kasia nie zawsze tak wyglądała www.instagram.com/kasia_dziurska

Kasia nie zawsze tak wyglądała

Jak to się mówi - każdy kiedyś zaczynał, również Kasia Dziurska. Okazuje się, że gwiazda nie urodziła się z pięknie wyrzeźbionym ciałem i krągłymi pośladkami, jak u Jennifer Lopez. To lata ciężkich treningów i wielu wyrzeczeń pozwoliły jej na osiągnięcie tak zachwycającego efektu. 

Szczęśliwie zakochana Szczęśliwie zakochana www.instagram.com/kasia_dziurska

Szczęśliwie zakochana

Od dłuższego czasu na jej profilu możemy również zobaczyć ciemnowłosego przystojniaka, który na każdym kroku wspiera swoją ukochaną. Taka osoba z pewnością jeszcze bardziej przyczynia się do sukcesów Kasi Dziurskiej. Patrząc na jej boskie ciało, a także metamorfozę, którą przeszła przychodzi nam na myśl tylko jedno zdanie - "Ciężka praca popłaca", a Kasia jest tego żywym dowodem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.