Choć bardzo wysoki to przy tym jest najprzystojniejszym polskim dziennikarzem. Nie zgadniecie, jak Prokop wyglądał kiedyś

Marcin Prokop to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych dziennikarzy w Polsce. Fani kochają go za poczucie humoru i ogromną wiedzę. Trzeba przyznać, że jest też on bardzo przystojny, ale czy zawsze tak było?
Marcin Prokop to popularny dziennikarz Marcin Prokop to popularny dziennikarz www.instagram.com/marcin_prokop_oficjalny

Marcin Prokop to popularny dziennikarz

W swojej karierze przeszedł przez różne redakcje, jednak to TVN i "Dzień Dobry TVN" zapewniło mu największy rozgłos. To właśnie tam wspólnie z Dorotą Wellman rozśmieszał widzów do łez swoimi anegdotkami. 

Prokop był prowadzącym 'Mam talent' Prokop był prowadzącym 'Mam talent' www.instagram.com/marcin_prokop_oficjalny

Prokop był prowadzącym "Mam talent"

I z pewnością , kiedy będzie kolejna edycja programu to właściciele stacji z niego nie zrezygnuj, bo jurorzy, ale też uczestnicy go po prostu uwielbiali. 

Dziennikarz jest niezłym przystojniakiem Dziennikarz jest niezłym przystojniakiem www.instagram.com/marcin_prokop_oficjalny

Dziennikarz jest niezłym przystojniakiem

Choć jest on bardzo wysoki, to mimo wszystko nadal bardzo przystojny. Na widok Marcina Prokopa wzdycha nie jedna fanka. 

Przystojniak - komentują na Instagramie. 
Czy Marcin zawsze tak wyglądał? Czy Marcin zawsze tak wyglądał? www.instagram.com/marcin_prokop_oficjalny

Czy Marcin zawsze tak wyglądał?

Oczywiście, że nie! Marcin Prokop przeszedł ogromną wizualną metamorfozę. Niestety wcześniej raczej nie zaliczał się do grona top przystojniaków. Jak więc się prezentował? 

Piwny brzuszek Piwny brzuszek www.instagram.com/marcin_prokop_oficjalny

Piwny brzuszek

Dziennikarz na jednym ze swoich zdjęć na Instagramie pokazał się w zupełnie innej wersji, której do tej pory nie znaliśmy. Wąsy i widocznie zaokrąglony brzuszek kompletnie do niego nie pasują! 

Piwny brzuszek Piwny brzuszek www.instagram.com/marcin_prokop_oficjalny

Cofnijmy się do roku 1999

Na jego profilu znajdziemy również takie smaczki. Marcin pokazał siebie z 1999 roku, a fani nie dowierzają, że to on. Długie włosy z grzywką w tamtych czasach były bardzo modne, widać, że tej modzie uległ także dziennikarz. Naszym zdaniem teraz wygląda zdecydowanie lepiej. A wy co o tym myślicie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.