Ta słodka, mała dziewczynka ze zdjęcia wyrosła na prawdziwą seksbombę. Poznajecie kto to jest?

Gwiazdy coraz chętniej publikują w social mediach stare zdjęcia. Mistrzynią w tym jest Katarzyna Zielińska, która uwielbia pokazywać swoją metamorfozę. Ta mała dziewczynka ze zdjęć, którą widzicie to teraz seksbomba. Wiecie o kogo chodzi?
Młodziutka aktorka Młodziutka aktorka www.instagram.com/juliawieniawa

Młodziutka aktorka

Pierwszą podpowiedzią, którą wam dajemy jest fakt, że gwiazda ze zdjęć teraz jest aktorką i to naprawdę dobrze prosperującą. Reżyserowie dają jej role bez żadnych castingów, a ona ostatnio podbiła serca publiczności w głośnym polskim filmie. 

Nie tylko gra, ale również śpiewa Nie tylko gra, ale również śpiewa www.instagram.com/juliawieniawa

Nie tylko gra, ale również śpiewa

Gwiazda ze zdjęć nie tylko potrafi świetnie grać, ale również śpiewać. Jedna z jej piosenek tak spodobała się w sieci, że jej kariera nabrała ogromnego tempa. Domyślacie się już o kim mowa? 

Ta mała dziewczynka to Julia Wieniawa! Ta mała dziewczynka to Julia Wieniawa! www.instagram.com/juliawieniawa

Ta mała dziewczynka to Julia Wieniawa!

Tak! To właśnie ona, Julia Wieniawa jest na tych słodkich zdjęciach. Zanim jednak przejdziemy do jej obecnych zdjęć to chcielibyśmy wam przypomnieć Julkę z 2014 roku. Widać, że gwiazda była wtedy jeszcze nastolatką, choć już dość rozpoznawalną dzięki roli w Rodzince.pl. 

W 2016 roku zrobiło się o niej głośno W 2016 roku zrobiło się o niej głośno www.instagram.com/juliawieniawa

W 2016 roku zrobiło się o niej głośno

A to wszystko za sprawą piosenki "Na Zawsze", którą pokochali internauci. W 2016 roku widać już znaczącą różnicę w wyglądzie piosenkarki. Julia stała się jeszcze bardziej kobieca. 

Seksowna Julia Wieniawa Seksowna Julia Wieniawa www.instagram.com/juliawieniawa

Seksowna Julia Wieniawa

Teraz to prawdziwa petarda! Julia wygląda fenomenalnie. Jej szczupłe ciało to zasługa regularnych i mocnych treningów z trenerką personalną Agnieszką Matracką, a także zdrowa dieta. Gwiazda zmieniła także swój styl na bardziej kobiecy i seksowny. Spójrzcie tylko na to zdjęcie. Wow! 

Najpopularniejsza aktorka młodego pokolenia Najpopularniejsza aktorka młodego pokolenia www.instagram.com/juliawieniawa

Najpopularniejsza aktorka młodego pokolenia

Julia Wieniawa nie tylko wyrosła na piękność, ale również jest najpopularniejszą polską aktorką młodego pokolenia, a także jedną z najbardziej zasięgowych gwiazd na Instagramie. W sieci obserwuje ją już ponad 650 tysięcy fanów, a liczba ta cały czas rośnie. Już wkrótce znowu będzie o niej głośno, bo prawdopodobnie w tym roku wyjdzie jej pierwsza debiutancka płyta, na którą my z niecierpliwością czekamy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.