Dominika Grosicka pokazała seksowne zdjęcie, a komentuje je Ania Lewandowska. Co napisała trenerka?

Dominika Grosicka, nowa ambasadorka Myfitness.pl, pochwaliła się na Instagramie seksownym i jednocześnie bardzo kuszącym zdjęciem. Jej fotkę skomentowała Ania Lewandowska. Co napisała koleżance?
Dominika Grosicka jest żoną naszego reprezentanta Polski Dominika Grosicka jest żoną naszego reprezentanta Polski www.instagram.com/dominikagrosicka

Dominika Grosicka jest żoną reprezentanta Polski

Dominika Grosicka to żona piłkarza reprezentacji Polski, Kamila Grosickiego, który już wkrótce będzie reprezentował nasz kraj na mistrzostwach świata w piłce nożnej. Wspólnie tworzą #powercouple: on jest wybitnym piłkarzem, a ona ciężko trenuje, żeby być w świetnej formie. Teraz pochwaliła się pięknym zdjęciem. 

Gwiazda dużo ćwiczy Gwiazda dużo ćwiczy www.instagram.com/dominikagrosicka

Gwiazda dużo ćwiczy

Co widać zresztą na jej profilu na Instagramie. Dominika też nie ukrywa, że jest ogromną fanką sportu i poświęca na niego naprawdę sporo czasu. 

Grosicka uwielbia gotować i piec Grosicka uwielbia gotować i piec www.instagram.com/dominikagrosicka

Grosicka uwielbia gotować i piec

W jednej z naszych rozmów Dominika przyznała, że uwielbia zdrowo się odżywiać, a klasyczne wypieki zamieniać na te w wersji fit. Te z kolei czasem wychodzą jej lepiej niż oryginalne wersje. Ambasadorka Myfitness.pl powiedziała również, że nie ma takiego wypieku, z którego nie potrafiłaby zrobić zdrowszej alternatywy.  

Obozy Ani Lewandowskiej Obozy Ani Lewandowskiej www.instagram.com/dominikagrosicka

Obozy Ani Lewandowskiej

Dominika tak bardzo zakochała się w zdrowym stylu życia, że kilka razy w roku trenuje w Dojo Stara Wieś pod okiem Ani Lewandowskiej i jej teamu. Lewandowska jest dla niej inspiracją, o czym powiedziała nam w jednym z wywiadów. 

Kuszące zdjęcie Dominiki Grosickiej Kuszące zdjęcie Dominiki Grosickiej www.instagram.com/dominikagrosicka

Seksowne zdjęcie Dominiki Grosickiej z kampanii Myfitness.pl

Dominika jest jedną z gwiazd nowej kampanii Myfitness.pl. Na zdjęciu promującym najnowszą akcję wygląda ultrakobieco i bardzo seksownie. Widać też jej ciężką pracę, którą każdego dnia wkłada w treningi. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, ale również Ani Lewandowskiej. Co napisała trenerka? 

Ania Lewandowska komentuje zdjęcie Dominiki Grosickiej Ania Lewandowska komentuje zdjęcie Dominiki Grosickiej www.instagram.com/dominikagrosicka

Lewandowska komentuje zdjęcie Grosickiej

Ania pod zdjęciem dodała dwie emotikonki sugerujące, że jest dumna ze swojej koleżanki. Nie da się ukryć, że jest z czego, bo gwiazda może pochwalić się zgrabnym, szczupłym ciałem, a warto przypomnieć, że jest mamą dwójki dzieci. Widać, że treningi Ani podczas obozów, a także samozaparcie Dominiki doprowadziły do tego, że wygląda po prostu bosko! Okazuje się, że kampania Myfitness.pl była jednym z jej małych marzeń, które udało nam się spełnić. Jesteśmy z tego dumni! 

Follow Your dreams and never give up - napisała Dominika pod zdjęciem. 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.