Ewa Chodakowska wypuściła nową płytę DVD, z którą spalisz nawet 650 kalorii! Co na niej znajdziemy?

Ewa Chodakowska nie zwalnia tempa. Niedawno trenerka nagrywała płytę z Joanną Przetakiewicz, a już wkrótce do sprzedaży trafi jej nowy program "Kick Fit". Czy podbije serca Polek tak, jak "Skalpel"? Sprawdź czego się spodziewać!
Ewa Chodakowska wydaje kolejne płyty Ewa Chodakowska wydaje kolejne płyty www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska wydaje kolejne płyty

Zastanawiamy się kiedy ona ma na to czas? Przed chwilą do sieci trafiła informacja, że prawdopodobnie zobaczymy ją na antenie Pytania na Śniadanie nie tylko w kwietniu, ale również w maju w roli prowadzącej, a dziś trenerka ogłosiła, że wydała kolejną płytę. 

Płyta z Joanną Przetakiewicz Płyta z Joanną Przetakiewicz www.instagram.com/joannaprzetakiewicz

Płyta z Joanną Przetakiewicz

Trenerka często na okładki swojego magazynu zaprasza gwiazdy, ale na płycie DVD jeszcze nigdy wcześniej czegoś takiego nie zrobiła, aż do tej pory. Już wkrótce zobaczymy w akcji Ewę z jedną z najlepszych polskich projektantek. 

Jej program 'Skalpel' skradł serca Polek Jej program 'Skalpel' skradł serca Polek www.instagram.com/chodakowskaewa

Jej program "Skalpel" skradł serca Polek

To własnie dzięki niemu Ewa Chodakowska zaczęła być tak rozpoznawalna, a fani ją pokochały. Jeżeli jeszcze nie robiliście tego programu to zapewniamy, że wyleje z was siódme poty. 

Trening funkcjonalny to jej mocna strona Trening funkcjonalny to jej mocna strona www.instagram.com/chodakowskaewa

Trening funkcjonalny to jej mocna strona

U Ewy Chodakowskiej nie zobaczycie treningów na siłowni z wielkimi ciężarami czy też nawet treningów na maszynach. Jej najmocniejszą stroną jest trening funkcjonalny z ciężarem własnego ciała lub czasem z takimi dodatkami, jak hantle czy kettlebell. 

Chodakowska zapewnia, że takiej płyty jeszcze nie było Chodakowska zapewnia, że takiej płyty jeszcze nie było www.instagram.com/chodakowskaewa

Chodakowska zapewnia, że takiej płyty jeszcze nie było

Co więcej, wiele osób na nią już czeka od dłuższego czasu choć informacja o DVD do sieci trafiła wczoraj. 

Program IDEALNY dla początkujących i zaawansowanych!!  Prezentuje dwie wersje ćwiczeń (dla początkujących BEZ PODSKOKÓW, dla zaawansowanych SZALEŃSTWO) .. ba! Oprócz rund które poznałaś na warsztatach, dorzuciłam dwie dodatkowe. Będzie MOC!! Ogłaszam WIELKIE ODLICZANIE DO PREMIERY mojego najnowszego programu KICK FIT - piesze Ewa w poście na Instagramie. 
Kick Fit - nowa płyta Ewy Chodakowskiej Kick Fit - nowa płyta Ewy Chodakowskiej www.instagram.com/chodakowskaewa

Kick Fit - nowa płyta Ewy Chodakowskiej

Tym razem trenerka stawia na dużą ilość spalonych kalorii podczas ćwiczeń, a z tą płytą to możliwe, bo już na samej okładce mamy taką informację "Spal do 650 kcal". Dzięki temu treningowi możesz też wyrzeźbić pupę, mieć płaski brzuch i smukłe uda, a także zredukować cellulit. Czekacie na nowość od Chodakowskiej

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.