Kasia Zielińska w bikini na starym zdjęciu "Do niedzieli zrzucę z uda prawego, przyszły tydzień brzuch i lewe udo". Komentuje sama Lewandowska

Kasia Zielińska jako jedna z niewielu aktorek ma do siebie tak ogromny dystans, że nie boi się pokazać zdjęć, na których nie wygląda zbyt korzystnie. Tym razem pod postem czytamy komentarz od samej Lewandowskiej. Co napisała?
Katarzyna Zielińska wygląda teraz świetnie! Katarzyna Zielińska wygląda teraz świetnie! www.instagram.com/katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska wygląda teraz świetnie!

Nie można się z tym nie zgodzić! Kasia Zielińska to teraz prawdziwa seksbomba. Gwiazda nie tylko świetnie dobiera do siebie stylizacje, ale również może pochwalić się szczupłą sylwetką. Czy zawsze tak było? Nie, a zresztą zobaczcie sami. 

Metamorfoza Katarzyny Zielińskiej Metamorfoza Katarzyny Zielińskiej www.instagram.com/katarzynazielinska

Gwiazdy uwielbiają pokazywać stare zdjęcia

Można powiedzieć, że to nowy trend wśród gwiazd. Znani i lubiani uwielbiają chwalić się swoimi fotkami z przeszłości. Niewielu jednak ma tyle odwagi, żeby pokazać siebie w gorszej wersji. Do tego grona nie zalicza się Zielińska, bo ona swoich fanów racze naprawdę niezłymi perełkami. 

Katarzyna Zielińska na starych zdjęciach Katarzyna Zielińska na starych zdjęciach www.instagram.com/katarzynazielinska

Metamorfoza Zielińskiej

Jeszcze kilka lat temu Kasia Zielińska nie mogła pochwalić się tak szczupłym ciałem, jak teraz. Przypomnijmy, że niedawno gwiazda urodziła, a mimo to wygląda fenomenalnie. 

Zielińska biegnie w niebieskim bikini Zielińska biegnie w niebieskim bikini www.instagram.com/katarzynazielinska

Zielińska biegnie w niebieskim bikini

Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka biegnie w niebieskim bikini i chuście obwiązanej na biodrach. Widać, że gwiazda wtedy nie była w najlepszej formie. Chyba możemy powiedzieć, że Kasia borykała się wtedy z kilku kilogramową nadwagą. Zdjęcie podpisała tak: 

A co tam! Będę jak latorośl. Jak wierzba! Hmm...do niedzieli zrzucę z uda prawego, przyszły tydzień brzuch i lewe udo. Szyję i ramiona zostawię na maj. A co tam! Będę laska!
Zdjęcie skomentowała sama Ania Lewandowska Zdjęcie skomentowała sama Ania Lewandowska www.instagram.com/katarzynazielinska

Zdjęcie skomentowała sama Ania Lewandowska

Fani są jednogłośni - Kasia wygląda teraz znacznie lepiej i młodziej. Fotkę skomentowała też sama Ania Lewandowska. Co napisała? 

Uwielbiam Cię :) - komentuje Ania. 
Kasia ma do siebie ogromny dystans Kasia ma do siebie ogromny dystans www.instagram.com/katarzynazielinska

Kasia ma do siebie ogromny dystans

Nie każda gwiazda to ma, ale Kasia Zielińska rzeczywiście umie śmiać się sama z siebie i wychodzi jej to naprawdę dobrze, bo pod jej postami z przeszłości na Instagramie są tysiące polubień i setki komentarzy. Kasiu, my również Cię uwielbiamy! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.