Ewa Chodakowska zostanie w Pytaniu na Śniadanie na stałe? "Potrzebuje CZTERECH TEMATÓW do rozmów" - podpowiecie?

W zeszłym tygodniu swój debiut jako prowadząca Pytanie na Śniadanie miała Ewa Chodakowska. Okazuje się, że tak się dobrze spisała, że prawdopodobnie zostanie na dłużej. Będziecie oglądać?
Debiut Ewy Chodakowskiej w telewizji Debiut Ewy Chodakowskiej w telewizji www.instagram.com/chodakowskaewa

Debiut Ewy Chodakowskiej w telewizji

W TVP w zeszłym tygodniu ruszył dodatek do Pytania na Śniadanie, czyli Pytanie na Śniadanie Extra, którego prowadzącą została Ewa Chodakowska. Gwiazda pochwaliła się tym oczywiście na swoim Instagramie. 

Jaka przejęta na focie, uff.. Z PRZYSPIESZONYM BICIEM SERCA i mokrymi łapkami oznajmiam, ze w każdy poniedziałek o godzinie 11:15 będę prowadzącą @pytanienasniadanie - napisała. 
Jak jej poszło? Jak jej poszło? www.instagram.com/chodakowskaewa

Jak jej poszło?

Okazuje się, że swój debiut Ewa może zaliczyć do jak najbardziej udanych. Fanki były zachwycone co również dało się zauważyć w komentarzach. 

W końcu coś wartościowego w telewizji śniadaniowej. W końcu konkret dla kobiet które realnie chcą lub dbają o siebie. W końcu coś na temat rozwiązań długotrwałych, a nie diet cud, które są ułudą. Ewa porywasz kobiety, motywujesz. Well done. Jesteś alternatywą. Po prostu. - komentowały. 
Ewa miała prowadzić PnŚ Extra tylko w kwietniu Ewa miała prowadzić PnŚ Extra tylko w kwietniu www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa miała prowadzić PnŚ Extra tylko w kwietniu

Jak dowiadujemy się z jej dzisiejszego posta Ewa miała prowadzić swój program tylko w kwietniu, ale dodatek do porannej śniadaniówki tak się spodobał widzom i właścicielom stacji, że prawdopodobnie ten cykl będzie trwał znacznie dłużej. 

'Babeczki .. dobre wieści, dostałam propozycje kontynuowania cyklu w PnŚ na maj...' 'Babeczki .. dobre wieści, dostałam propozycje kontynuowania cyklu w PnŚ na maj...' www.instagram.com/chodakowskaewa

"Babeczki .. dobre wieści, dostałam propozycje kontynuowania cyklu w PnŚ na maj..."

Ewa dziś rano pochwaliła się, że dostała propozycje prowadzenia programu także w maju. Jako, że trenerka bardzo liczy się ze zdaniem swoich obserwatorek postanowiła zapytać je o czym chciały by posłuchać w kolejnych odsłonach PnŚ Extra

O czym chcielibyście posłuchać w programie Chodakowskiej? O czym chcielibyście posłuchać w programie Chodakowskiej? www.instagram.com/chodakowskaewa

O czym chcielibyście posłuchać w programie Chodakowskiej?

Kochana mam pytanie.. lubię tworzyć z Wami swoje projekty.. szukać u Was podpowiedzi.. Potrzebuje CZTERECH TEMATÓW do rozmów.. o czym chciałabyś posłuchać? Czego chciałbyś się dowiedzieć?
Mam dostęp do najlepszych dietetyków klinicznych z mojego zespołu, lekarzy, specjalistów od mikro odżywiania, fizjoterapeutów.. Mam możliwość zaproszenia FAJTERKI na kanapę.. Kogo chcecie zobaczyć? - pyta Chodakowska. 
Podpowiecie jej? Podpowiecie jej? www.instagram.com/chodakowskaewa

Podpowiecie jej?

Oczywiście pod jej postem pojawiło się mnóstwo odpowiedzi fanek. Niektóre z nich chcą słuchać o diecie, inne o kontuzjach, a jeszcze inne o sferze umysłowej. A wy? Będziecie oglądać, a może coś jej podpowiecie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.