Oto nowe Ambasadorki Myfitness.pl - poznajcie 7 wyjątkowych kobiet

Już dziś rusza nasza najnowsza kampania, do której zaprosiliśmy 7 wyjątkowych kobiet. Każda z nich na co dzień zajmuje się czymś innym, ale to co je łączy to pasja do sportu! Od dziś szukajcie nas na plakatach w Warszawie, Poznaniu i Szczecinie!
Dominika Grosicka Dominika Grosicka fot. Kitana Beker grafika. Joanna Lipska

Dominika Grosicka

Dominika Grosicka - influencerka, makijażystka, fit mama. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych żon piłkarzy w Polsce. Pasją Dominiki jest wizaż, w którym również się szkoli. Na co dzień jest bardzo aktywna fizycznie, a swoją pasją zaraża na Instagramie, na którym obserwuje ją ponad 100 tysięcy osób!

Stylizacja: Top i spódnica - Li Parie, biżuteria Zozo Design, buty Renee

Sylwia Nowak Sylwia Nowak fot. Kitana Beker grafika. Joanna Lipska

Sylwia Nowak

Sylwia Nowak - influencerka, piosenkarka, trenerka fitness. Sylwia zaczynała, jako blogerka, ale jej ogromną pasją jest śpiew i... boks! Choć nigdy nie chciałaby zostać zawodową pięściarką, to nie wyobraża sobie życia bez tego sportu. Jej naturalność w social mediach docenia ponad 127 tysięcy fanów!

Stylizacja: Top - Adidas, spodnie - Kostes, biżuteria - Zozo Design, buty Renee

Ania Nowak Ania Nowak fot. Kitana Beker grafika. Joanna Lipska

Ania Nowak

Ania Nowak - influencerka, była uczestniczka "Master Cheff'a", mama 3 letniego Antosia.Na co dzień Ania prowadzi bloga cooka.pl, na którym prezentuje swoje przepisy, triki dietetyczne i urodowe, a także swoje stylizacje. Już wkrótce rusza z autorskim programem kulinarnym.

Stylizacja: Top - Rest FActory/Showroom.pl, majtki - H&M, biżuteria Zozo Design, buty Renee

Paulina Czepielewicz Paulina Czepielewicz fot. Kitana Beker grafika. Joanna Lipska

Paulina Czepielewicz

Paulina Czepielewicz - influencerka, podróżniczka. Na Instagramie Paulinę śledzi już prawie 300 tysięcy fanów, a jej zdjęcia są inspiracja dla wielu kobiet. Jest właścicielką marki kostiumów kąpielowych "Gun Dolls". Jeżeli szukacie inspiracji do podróży to koniecznie odwiedźcie jej kanał na Youtube. 

Stylizacja: Top - Li Parie, majtki - Undress Code/Showroom.pl, biżuteria Zozo Design, buty Renee

Agnieszka Kwiatkowska Agnieszka Kwiatkowska fot. Kitana Beker grafika. Joanna Lipska

Agnieszka Kwiatkowska

Agnieszka Kwiatkowska - redaktorka portalu polskabiega.pl, była reprezentantka klubu
lekkoatletycznego Skra Warszawa. Na co dzień Agnieszka prowadzi bloga biegowego "Na Dystansie", a jednym z jej największych osiągnięć sportowych jest przebiegnięcie maratonu w czasie 2:58:24. Szukacie motywacji do biegania? U Agi ją znajdziecie! 

Stylizacja: Top Lily Zeal/Showroom.pl, legginsy - Liu Jo, biżuteria Zozo Design, buty Adidas

Karolina Brzuszczyńska Karolina Brzuszczyńska fot. Kitana Beker grafika. Joanna Lipska

Karolina Brzuszczyńska

Karolina Brzuszczyńska - redaktorka portalu myfitness.pl, trenerka personalna. Od dziecka związana ze sztukami walki, instruktorka Taekwondo i posiadaczka czarnego pasa. Srebrna medalistka Pucharu Europy Juniorów w walkach kobiet. Na co dzień Karolina jest także youtuberką, a jej kanał w sieci zdobywa coraz większą popularność. 

Stylizacja: Top Nike, szorty - Li Parie, biżuteria Zozo Design

Agnieszka Matracka Agnieszka Matracka fot. Kitana Beker grafika. Joanna Lipska

Agnieszka Matracka

Agnieszka Matracka - redaktorka portalu myfitness.pl, fit mama,wieloletnia zawodniczka judo, a także reprezentantka Polski. Agnieszka jest również trenerką personalną i trenerką gwiazd. Ćwiczy m.in. z Julią Wieniawą. Na jej Instagramie znajdziecie również mnóstwo fit przepisów! 

Stylizacja: Top - Li Parie, legginsy - Li Parie, biżuteria - Zozo Design, buty - Renee 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.