Małgorzata Rozenek się głodzi? Gwiazda chwali się tym na Instagramie "Najcięższe dla mnie były 3 pierwsze dni" - mówi

Coraz więcej gwiazd decyduje się na głodówki w celu oczyszczenia organizmu z toksyn, a także efektu szybkiego schudnięcia. Do tego grona dołączyła właśnie Małgorzata Rozenek. Co myśli o swojej głodówce i czy zauważyła efekty? Sprawdź!
Małgorzata Rozenek mimo wieku wygląda świetnie Małgorzata Rozenek mimo wieku wygląda świetnie www.instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek mimo wieku wygląda świetnie

Nie da się ukryć, że Małgorzata Rozenek po dwóch porodach wygląda naprawdę fenomenalnie. Prezenterka nie tylko zdrowo się odżywia, ale również mocno pracuje na siłowni pod okiem trenera personalnego.

Małgorzata Rozenek-Majdan Małgorzata Rozenek-Majdan www.instagram.com/m_rozenek

Gwiazda nie odpuszcza nawet na wakacjach

Niedawno prawdziwą furorę w sieci zrobiły jej filmiki z treningami, które trochę dały nam do myślenia czy gwiazda nie chce przypadkiem zostać nową Chodakowską albo Lewandowską. Póki co nic nam na ten temat nie wiadomo. 

Restrykcyjna dieta gwiazdy Restrykcyjna dieta gwiazdy www.instagram.com/m_rozenek

Restrykcyjna dieta gwiazdy

To, że gwiazdy są na najróżniejszych dietach to wiemy nie od dziś. Jedną z najbardziej popularnych w ostatnim czasie jest post dr Dabrowskiej, dzięki któremu Karolina Szostak schudła 30 kg! W jej ślady poszła właśnie Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek jest na głodówce Małgorzata Rozenek jest na głodówce www.instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek jest na głodówce

Post dr Dabrowskiej został okrzyknięty również mianem głodówki, bo liczba spożywanych kalorii nie przekracza 600 kcal dziennie. Na tej diecie spożywamy jedynie warzywa i owoce. Jak sobie radzi Małgorzata Rozenek po kilku dniach? 

Efekty diety dr Dąborowskiej u Małgorzaty Rozenek Efekty diety dr Dąborowskiej u Małgorzaty Rozenek www.instagram.com/m_rozenek

Efekty diety dr Dąborowskiej u Małgorzaty Rozenek

Gwiazda na swoim Instagramie nie tylko pochwaliła się cateringiem dietetycznym, który dostarcza jej posiłki na diecie, ale również swoją opinią. Przeczytajcie sami. 

Jestem jedną z najbardziej sceptycznych osób, jeśli chodzi o restrykcyjne diety, głodówki. Moim zdaniem nigdy one nie służą zdrowiu. Od dłuższego czasu słyszałam historie o poście dr Dąbrowskiej, ale szczerze powiedziawszy nie czułam, że chciałabym spróbować. Nie miałam takiej potrzeby.  Jednak przez ostatnie miesiące, kiedy w związku z nagrywaniem programu sporo podróżowałam, próbowałam różnych kuchni (czasem trochę za dużo) o różnych godzinach etc. Koniec końców po powrocie do domu miałam poczucie, że chciałabym się oczyścić, że mój organizm potrzebuje tego.[...] Po Świętach podjęłam decyzję, że warto spróbować. Specjalnie piszę Wam o tym już właściwie pod koniec mojego postu, żebym mogła Wam powiedzieć o efektach jakie zauważyłam. Zdecydowałam się na 2 tygodniowy post, przede mną jeszcze oczywiście okres wychodzenia.
Co mnie najbardziej zdziwiło? W ogóle nie byłam głodna! Posiłki były pięknie przygotowane, bardzo smaczne i kolorowe. Naprawdę miałam nawet przyjemność wzrokową patrząc na przygotowane dania. Ominął mnie słynny ból głowy, towarzyszący na początku postu większości osób (moje dwie koleżanki, które rozpoczęły post razem ze mną, przed bólem głowy nie uciekły:)) - mówi Rozenek. 

Rozenek schudła 3 kilogramy Rozenek schudła 3 kilogramy www.instagram.com/m_rozenek

Rozenek schudła 3 kilogramy

W dalszej części posta czytamy, że miłym efektem ubocznym była także utrata 3 kilogramów. 

Najcięższe dla mnie były 3 pierwsze dni - wtedy faktycznie patrzyłam z ogromną tęsknotą na inne jedzenie, później już z górki :) Obecnie czuję się rewelacyjnie, świeżo, mam poczucie oczyszczenia organizmu, mam sporo energii, poprawił się także wygląd mojej skóry.
Już rozumiem skąd szał na ten post. Ważne, aby pamiętać, że to nie jest dieta a post leczniczy??[...] Utrata kilogramów oczywiście jest miłym dodatkiem, ale to nie jest jego głównym celem. U mnie jest -3 kg aktualnie, więc naprawdę miły dodatek - kontynuuje gwiazda. 

Widać, że schudła? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.