Tylu zdjęć z przeszłości nie pokazała żadna gwiazda. 17 letnia Beata Tadla jest nie do poznania

O Beacie Tadli jest teraz bardzo głośno w mediach za sprawą Tańca z gwiazdami, w którym idzie jej naprawdę świetnie. Teraz gwiazda wygląda, jak seksbomba, ale kilkanaście lat temu tak nie było. Zobaczcie jej stare zdjęcia. Powinna je pokazywać?
Beata Tadla jest znaną prezenterką Beata Tadla jest znaną prezenterką www.instagram.com/beatatadla

Beata Tadla jest znaną prezenterką

Dziennikarka swoją pracę w mediach zaczęła już jako nastolatka. Jej pierwsza praca w radiu szybko przerodziła się w większą karierę i tak została prezenterką telewizyjną. Tematy, w których głównie się specjalizowała to polityka i stosunki międzynarodowe. 

Tadla prowadzi wykłady na uczelni Tadla prowadzi wykłady na uczelni www.instagram.com/beatatadla

Tadla prowadzi wykłady na uczelni

Niektórzy mogą spotkać Beatę nie tylko na ekranie swoich telewizorów, ale młodsze grono odbiorców także na uczelni. Beata Tadla wykłada na SWPS. 

Wielki sukces w Tańcu z gwiazdami Wielki sukces w Tańcu z gwiazdami www.instagram.com/beatatadla

Wielki sukces w Tańcu z gwiazdami

W tym sezonie możemy oglądać ją również w telewizyjnym show Taniec z gwiazdami. Dziennikarka radzi sobie świetnie i już znajduje się w ścisłej czołówce. Również jej wygląd się bardzo zmienił, jest teraz ultra seksowna, a jak było kiedyś? 

17-letnia Beata Tadla 17-letnia Beata Tadla www.instagram.com/beatatadla

17-letnia Beata Tadla

Gwiazda na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem, kiedy miała 17 lat i zaczynała swoją pracę w radiu Legnica. 

Miałam wtedy 17 lat... Moje pierwsze zdjęcie z pierwszej pracy, czyli z Radia Legnica. Radio zawsze będzie moją wielką miłością. Wszystkim kolegom za mikrofonami życzę jak największej liczby wiernych słuchaczy - napisała pod zdjęciem. 
Taniec z gwiazdami - lata 90s Taniec z gwiazdami - lata 90s www.instagram.com/beatatadla

Metamorfoza gwiazdy

W tej edycji Tańca z gwiazdami uczestnicy przenoszą się w różne muzyczne epoki. Przy okazji lat 90. Beata Tadla postanowiła przypomnieć, jak wyglądała w 14997 roku, 2007 roku i jak wygląda obecnie. Zmiana? Widoczna gołym okiem! 

Fani są jednogłośni Fani są jednogłośni www.instagram.com/beatatadla

Fani są jednogłośni

Jej obserwatorzy w komentarzach jednogłośnie stwierdzili, że Beata Tadla powinna zostać przy długich, ciemnych włosach. My również tak uważamy, bo dziennikarka wygląda teraz świetnie! 

Więcej o:
Copyright © Agora SA