Coraz węższa talia i jeszcze większe pośladki. Co się dzieje z Kim Kardashian? To już nie wygląda nawet naturalnie

Kim Kardashian znana ze swoich ogromnych pośladków właśnie odpoczywa na wakacjach ze swoją siostrą. Fotki Kourtney Kardashian zachwyciły fanów, ale to zrobiła Kim nie mieści im się w głowie. O naturalności nie ma tutaj mowy.
Kilka lat temu Kim była całkiem naturalna Kilka lat temu Kim była całkiem naturalna www.instagram.com/kimkardashian

Kilka lat temu Kim była całkiem naturalna

Dopóki nie zarabiała tak ogromnych milionów, jak teraz. Kim Kardashian jest doskonałym przykładem na to jak pieniądze i chęć bycia idealnym potrafi zmienić nasz wygląd. dawniej gwiazda prezentowała naturalne, kobiecie kształty, a teraz? 

Dwa porody miały wpływ na jej sylwetkę Dwa porody miały wpływ na jej sylwetkę www.instagram.com/kimkardashian

Dwa porody miały wpływ na jej sylwetkę

W każdej ciąży (poza trzecią, do której Kim wynajęła surogatkę) gwiazda przytyła około 30 kilogramów. Wszyscy pamiętamy zdjęcia jej stóp w za małych sandałkach na obcasie, po których było doskonale widać nadmiar kilogramów i wody. Również jej brzuch w pewnym momencie przypomniał jej powiększone pośladki. 

Kim zapewnia, że dużo ćwiczy Kim zapewnia, że dużo ćwiczy www.instagram.com/kimkardashian

Kim zapewnia, że dużo ćwiczy

Na jej profilu niejednokrotnie mogliśmy zobaczyć zdjęcia z siłowni, a także fani "Z kamerą u Kardashianów" mogli to zobaczyć na ekranach TV. Nowe zdjęcia potwierdzają, że jej sylwetka znowu bardzo się zmieniła. 

Talia jak u osy Talia jak u osy www.instagram.com/kimkardashian

Talia jak u osy

Kim Kardashian niedawno pochwaliła się nowymi zdjęciami z wakacji. Widzimy na nich celebrytkę z zarysowanymi mięśniami brzuch i bardzo wąską talią. Coś nam tu jednak nie pasuje. Kim albo wycięła sobie żebra, albo świetnie umie posługiwać się photoshopem. 

Pośladki XXL Pośladki XXL www.instagram.com/kimkardashian

Pośladki XXL

Również jej pupa wydaje się znacznie większa niż poprzednio. Jej ciało zaczyna przypominać karykaturę normalnej sylwetki, bo chyba nikt już nie wierzy w to, że taki efekt można osiągnąć na siłowni. 

Dokąd zmierza Kim Kardashian? Dokąd zmierza Kim Kardashian? www.instagram.com/kimkardashian

Dokąd zmierza Kim Kardashian?

Trend na duże pośladki, które wylansowała celebrytka przez moment nawet był ok, ale to co widzimy teraz nie mieści nam się w głowie. Również fani Kim są zaniepokojeni tym, co się dzieje z ulubienicą mediów. Jak tak dalej pójdzie to już wkrótce gwiazda zamieni się w nienaturalną lalkę barbie. A może już się tak stało? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.