10 najlepszych klat w polskim show-biznesie. Ci faceci zrzucili koszulki i pokazują muskulaturę

Idzie lato, więc czas na ranking największych przystojniaków z najlepszą muskulaturą w polskim show-biznesie. Ci faceci uwielbiają ściągać koszulki i podgrzewać atmosferę. Uwaga! Niektóre zdjęcia są naprawdę hot!
Rafał Cieszyński Rafał Cieszyński www.instagram.com/rafal_cieszynski

10. Rafał Cieszyński

Polski aktor, znany głównie z ról serialowych, może pochwalić się naprawdę niezłą klatą. Mało kto wie, że Rafał poza tym, że jest aktorem, jest także trenerem kulturystyki. 

Michał Baryza Michał Baryza www.instagram.com/michalbaryza

9. Michał Baryza

Były uczestnik Top Model może również pochwalić się niesamowitym ciałem. Na swoim Instagramie, Michał Baryza chętnie pokazuje jak ćwiczy i jak się odżywia. 

Jacob Kosel Jacob Kosel www.instagram.com/jakobkosel

8. Jakob Kosel

Na miejscu numer 8 znajduje się kolejny uczestnik Top Model - Jakob Kosel, który jest jednym z najprzystojniejszych polskich celebrytów. Również on uwielbia chwalić się muskulaturą na swoim Instagramie. 

Dawid Woliński Dawid Woliński www.instagram.com/dawid_wolinski

7. Dawid Woliński

Dawid Woliński jako jedyny polski projektant może pochwalić się tak dobrze zbudowanym ciałem. Swoją muskulaturę zawdzięcza regularnym treningom na siłowni, pod okiem trenera personalnego. 

Boskie ciało Stramowskiego Boskie ciało Stramowskiego www.instagram.com/piotrstramowski_official

6. Piotr Stramowski

Wszyscy pamiętamy gołą klatę Piotra Stramowskiego w filmie 'Pitbull'. Jego muskulatura w naszym rankingu zajmuje miejsce numer 6. 

Piotr nie boi się odważnych zdjęć Piotr nie boi się odważnych zdjęć www.instagram.com/piotrczaykowski

5. Piotr Czaykowski

Nie da się ukryć, że Piotr Czaykowski, przyjaciel Michała Piróga, może pochwalić się wspaniałym ciałem! Piotr pracuje nad swoją sylwetką na siłowni z... trenerką personalną! Zazdrościmy takiego podopiecznego. 

Modny tata Modny tata www.instagram.com/modny_tata

4. Modny tata

Bloger modowy - Modny Tata, czyli Michał Będźmirowski także ma co pokazywać w mediach społecznościowych. Efekty ciężkich treningów na siłowni zaowocowały tym, że Michał może pochwalić się boskim ciałem, które chętnie odsłania na Instagramie. 

Jakub Kucner Jakub Kucner www.instagram.com/jakub_kucner

3. Jakub Kucner

Były Mister Polski również ma świetne ciało. Mocno zbudowana góra i wyrzeźbiony brzuch to jego największe atuty. Na co dzień Jakub jest trenerem personalnym w warszawskich siłowniach. 

Qczaj Qczaj www.instagram.com/qczaj

2. Qczaj

Qczaj szturmem wszedł do polskiego show-biznesu, który błyskawicznie się w nim zakochał. Instagramowy influencer chętnie pozuje w swoich filmikach bez koszulki i wrzuca zdjęcia na swój profil. Fanki go kochają, dlatego w naszym rankingu zajmuje miejsce numer 2. 

Robert Lewandowski Robert Lewandowski www.instagram.com/martawojtal

1. Robert Lewandowski

Ostatnie zdjęcie, które na Instagram dodała Ania Lewandowska, rozpaliło zmysły wszystkich fanek naszego najlepszego piłkarza. Od kiedy Robert Lewandowski przeszedł do Bayernu Monachium, można powiedzieć, że ma formę życia nie tylko na boisku, ale również pod koszulką. Autorką zdjęcia jest fotografka Marta Wojtal, która często robi zdjęcia parze. Bezapelacyjnie jest to nasz numer 1!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.