Najbardziej naturalna z sióstr Kardashian właśnie rozgrzała Instagram do czerwoności. Jej seksowne zdjęcia obiegły cały internet

Kourtney Kardashian jest najmniej kontrowersyjną postacią z rodu Kardashian-Jenner. Może się to zmienić po tych zdjęciach, na Instgramie, które niedawno opublikowała. Taki brzuch i takie ciało to marzenie jej młodszych sióstr!
Kourtney Kardashian jest najstarszą z sióstr Kourtney Kardashian jest najstarszą z sióstr www.instagram.com/kourtneykardash

Kourtney Kardashian jest najstarszą z sióstr

W tym roku gwiazda skończy 38 lat, a mimo to wygląda naprawdę świetnie. Jako najstarsza z sióstr Kourtney może pochwalić się już trójką naprawdę dużych dzieci i kolejnym związkiem. Niestety gwiazda nie ma szczęścia do swoich partnerów i póki co nie ustatkowała się na stałe. 

Matka trójki dzieci Matka trójki dzieci www.instagram.com/kourtneykardash

Matka trójki dzieci

Jak wcześniej wspomnieliśmy Kourtney ma za sobą już trzy porody. W odróżnieniu od Kim Kardashian, Kourtney rodziła sama i nie wynajęła do tego surogatki. Gwiazda ma dwóch synów i córeczkę. 

Rajskie wakacje Rajskie wakacje www.instagram.com/kourtneykardash

Rajskie wakacje

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że cała rodzina Kardashian-Jenner często podróżuje. Tym razem Kourtney odpoczywa z rodziną w Turks & Caicos. Gwiazda chętnie chwali się ciałem w skąpym bikini, a fani nie mogą wyjść z zachwytu. Aż tak dobrze wygląda? 

Gwiazda nazwała się Sporty Spice Gwiazda nazwała się Sporty Spice www.instagram.com/kourtneykardash

Gwiazda nazwała się Sporty Spice

Nie da się ukryć, że formę to Kourntey ma. Płaski umięśniony brzuch, krągłe biodra i jędrne pośladki to coś co możemy zobaczyć na tych zdjęciach. Nie da się ukryć, że gwiazda jako jedyna z tego klanu pozostała tak naturalna. 

Fani są zachwyceni Fani są zachwyceni www.instagram.com/kourtneykardash

Fani są zachwyceni

Kardashianka należy do tych gwiazd, które odsłaniają swoje ciało od czasu do czasu. Choć Kourtney uwielbia kusić w seksownych stylizacjach, to nagości na jej profilu na Instagramie nie znajdziemy aż tak dużo, w odróżnieniu np. od Kim Kardashian, która pokazała już wszystko w sieci. 

Dobrze wygląda? Dobrze wygląda? www.instagram.com/kourtneykardash

Dobrze wygląda?

Trzeba przyznać, że takie ciało po trzech porodach to nie lada wyzwanie. Oczywiście możemy podejrzewać, że w jakimś stopniu to zasługa zabiegów medycyny estetycznej, ale z drugiej strony Kourtney jest najbardziej naturalną z sióstr, dlatego może to kwestia treningu i diety? No cóż, tak czy inaczej w skąpym bikini wygląda ona naprawdę dobrze. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.