Trenerka Katarzyna Kępka pokazała stare zdjęcie z Dodą "Po 12 latach się nie liczy". Obie są nie do poznania

Gwiazdy coraz częściej w sieci publikują stare zdjęcia. Tym razem zrobiła to trenerka i prezenterka Katarzyna Kępka, która w swojej kolekcji znalazła stare zdjęcie z Dodą. Nie uwierzycie co piosenkarka zrobiła na zdjęciu.
Katarzyna Kępka była prezenterką Katarzyna Kępka była prezenterką www.instagram.com/katarzyna_kepka

Katarzyna Kępka była prezenterką

Katarzyna Kępka do polskiego show-biznesu weszła już dobrych kilkanaście lat temu. Gwiazda swoją przygodę z telewizją zaczynała jako prezenterka w stacji Viva Polska, z którą była związana przez bardzo długi czas. W tamtym okresie Kasia zmagała się także z lekką nadwagą. 

Nowe ciało prezenterki Nowe ciało prezenterki www.instagram.com/katarzyna_kepka

Nowe ciało prezenterki

Jej metamorfozę mogliśmy śledzić na jej Instagramie. Gwiazda bardzo schudła i wyrzeźbiła swoje ciało pod okiem trenera personalnego (z którym później się związała) Szymona Gasia. Niedawno gwiazda została mamą i bardzo szybko wróciła do świetnej formy. Na co dzień Kasia zajmuje się teraz sportem. 

Królowa Doda Królowa Doda www.instagram.com/dodaqueen

Królowa Doda

Nie bez powodu Doda nazywana jest królową. Kilkanaście lat temu to ona rządziła w polskim show-biznesie i to ona podbijała listy przebojów. Choć teraz nadal możemy o niej czytać w sieci, to głównie za sprawą jej nieudanych związków. 

Doda także przeszła metamorfozę Doda także przeszła metamorfozę www.instagram.com/dodaqueen

Doda także przeszła metamorfozę

Nie da się ukryć, że gwiazda wygląda teraz świetnie. Po jej kiczowatym stylu, mocnej opaleniźnie i jeszcze mocniejszym makijażu nie ma już śladu. Teraz Doda uważana jest za jedną z najlepiej ubranych gwiazd w Polsce. Choć czasem jej stylizacje są bardzo odważne to nadal ze smakiem. 

Kasia Kępka pokazała stare zdjęcie zdjęcie Kasia Kępka pokazała stare zdjęcie zdjęcie www.instagram.com/dodaqueen

Kasia Kępka pokazała stare zdjęcie zdjęcie

Na fotce widzimy Kasię i Dodę 12 lat temu! Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że Doda na tym zdjęciu łapie Kasię za pierś (taki był wizerunek gwiazdy w tamtym okresie). Spójrzcie tylko, jak obie wyglądały kilkanaście lat temu. 

Bardzo się zmieniły? Bardzo się zmieniły? www.instagram.com/katarzyna_kepka/ www.instagram.com/dodaqueen

Bardzo się zmieniły?

Nie da się ukryć, że metamorfoza obu pań widoczna jest gołym okiem, i to bardzo na plus. Kasia ma teraz boską figurę, a Doda styl. Pamiętacie je z tamtych czasów? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.