Była płyta 50+, ale teraz Ewa Chodakowska szykuje prawdziwą petardę. Do nowego projektu zaprosiła bardzo znaną gwiazdę

Ewa Chodakowska niedawno wydała płytę dla kobiet 50+. Teraz trenerka przygotowuje kolejny, bardzo duży projekt, do którego zaprosiła jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Kogo? Zobaczcie sami!
Trenerka nie zwalnia tempa Trenerka nie zwalnia tempa www.instagram.com/chodakowskaewa

Trenerka nie zwalnia tempa

Choć mogłoby się wydawać, że Ewa Chodakowska osiągnęła już wszystko to trenerka cały czas zaskakuje. Tym razem do współpracy zaprosiła bardzo znaną polską gwiazdę. Którą? 

Gwiazdy na okładce Be Active Gwiazdy na okładce Be Active www.instagram.com/chodakowskaewa

Gwiazdy na okładce Be Active

Ewa nie tylko mocno działa w sieci, ale również w prasie. Gwiazda ma swój magazyn "Be Active", który cieszy się naprawdę dużą popularnością. Trenerka zaprasza na okładki gwiazdy ze świata show-biznesu, ale również kobiety, które przeszły z nią ogromną metamorfozę. 

Płyta 50+ Płyta 50+ www.instagram.com/chodakowskaewa

Płyta 50+

Do tej pory Ewa Chodakowska wydała już kilkanaście płyt DVD, każda z nich cieszyła się ogromnym powodzeniem, ale dużym zaskoczeniem był plan treningowy dla kobiet 50+. Tym samym Ewa udowodniła, że ćwiczyć można w każdym wieku, a jej fanki były tym projektem zachwycone. 

Nowa płyta Ewy Chodakowskiej Nowa płyta Ewy Chodakowskiej www.instagram.com/chodakowskaewa

Nowa płyta Ewy Chodakowskiej

Wczoraj na jej Insta Story pojawiło się kilka relacji, w których Ewa zdradza kulisy nowego projektu. Tym razem będzie to 18 minutowy trening "Hot Eighteen", który jak zapewnia będzie prawdziwą petardą. Nie zgadniecie, kto będzie z nią ćwiczył! 

Czy kolejna płyta okaże się hitem? Czy kolejna płyta okaże się hitem? www.instagram.com/chodakowskaewa

Czy kolejna płyta okaże się hitem?

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że najnowszy materiał treningowy sprzeda się, jak świeże bułeczki. Fani trenerki z pewnością już nie mogą się doczekać i my także! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.