Piękna piosenkarka uwielbia chwalić się ciałem na Instagramie. Zobaczcie, jak to robi Natalia Szroeder

Natalia Szroeder to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Ostatnio w mediach głośno jest o jej związku z pewnym raperem, ale my postanowiliśmy przyjrzeć się jej Instagramowi. A tam? Kuszące zdjęcia.
Natalia Szroeder to znana piosenkarka Natalia Szroeder to znana piosenkarka www.instagram.com/natalia_szroeder

Natalia Szroeder to znana piosenkarka

Największą sławę Natalii Szroeder przyniósł duet z Liberem. Od tego momentu piosenkarka zaczęła być coraz bardziej rozpoznawalna, a także jej kariera znacząca nabrała tempa. Obecnie uważana jest za jedną ze zdolniejszych gwiazd młodego pokolenia. 

Piosenkarka uwielbia chwalić się ciałem Piosenkarka uwielbia chwalić się ciałem www.instagram.com/natalia_szroeder

Piosenkarka uwielbia chwalić się ciałem

Na jej Instagramie znajdziemy mnóstwo zdjęć odsłaniających jej boskie ciało. Domyślacie się co jest jej największym atutem? Zobaczcie niżej! 

Natalia ma boskie ciało Natalia ma boskie ciało www.instagram.com/natalia_szroeder

Natalia ma boskie ciało

Poza tym, że jest bardzo szczupła to jej największym atutem są smukłe nogi, a także płaski, a zarazem umięśniony brzuch. Fani w komentarzach nie kryją zachwytu: 

Jakie ciało! 
Naturalnie zdrowa kobieta!
Piosenkarka ma dobry styl Piosenkarka ma dobry styl www.instagram.com/natalia_szroeder

Piosenkarka ma dobry styl

Tego również nie da się ukryć. Gwiazda doskonale wie, jak podkreślać swoje atuty ubraniami. Chętnie odsłania brzuch w crop topach, ale również szczupłe nogi w krótkich sukienkach i szortach. 

Natalia spotyka się ze znanym raperem Natalia spotyka się ze znanym raperem www.instagram.com/natalia_szroeder

Gwiazda spotyka się ze znanym raperem

W sieci od dłuższego czasu krąży informacja, że Natalia Szroeder spotyka się z Quebonafide, popularnym raperem, który znany jest z kontrowersyjnego wyglądu. Trzeba przyznać, że ich związek to mieszanka wybuchowa, bo Natalia jest bardzo naturalna. 

Natalia jest fanką sportu Natalia jest fanką sportu www.instagram.com/natalia_szroeder

Natalia jest fanką sportu

Na jej Instagramie znajdziemy również mnóstwo zdjęć związanych ze sportem. Natalia uwielbia kibicować polskiej Reprezentacji w piłce nożnej, ale również żeglować i tańczyć. Przypomnijmy, że piosenkarka brała udział w "Tańcu z Gwiazdami". Jej miłość do sportu widać gołym okiem, patrząc chociażby na jej seksowne ciało. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.