Robert Lewandowski przyznał się, że czasem ukrywa swoją tożsamość. Jakim cudem udaje mu się to zrobić?

Robert Lewandowski to bezapelacyjnie jeden z najpopularniejszych sportowców na świecie. Jak możemy się domyślić trudno jest mu przejść ulicą niezauważonym. Okazuje się jednak, że Lewandowski czasem ukrywa swoją tożsamość.
Robert Lewandowski to nasz najlepszy piłkarz Robert Lewandowski to nasz najlepszy piłkarz www.instagram.com/_rl9/

Robert Lewandowski to nasz najlepszy piłkarz

Nie da się ukryć, że Robert Lewandowski jest dumą naszego narodu, głównie dlatego, że to dzięki niemu nasza Polska Reprezentacja jest tak wysoko w rankingu Fifa. Lewandowski jest tak dobry, że walczą o niego najlepsze kluby na świecie. 

Na co dzień gra w Monachium Na co dzień gra w Monachium www.instagram.com/_rl9/

Na co dzień gra w Monachium

Jeżeli choć trochę interesujecie się piłką nożną to wiecie również, że Robert Lewandowski jestem jednym z najlepszych piłkarzy Bayernu Monachium. Dzięki swojemu talentowi i ciężkiej pracy praktycznie na każdym meczu możemy oglądać jego imponujące gole. 

Lewandowski nie ma łatwego życia Lewandowski nie ma łatwego życia www.instagram.com/_rl9/

Lewandowski nie ma łatwego życia

Chodzi nam głównie o to, że nasz piłkarz jest tak popularny, że ciężko jest mu przejść ulicą tak, żeby nikt go nie zauważył. Dzięki swojej popularności jest również na świeczniku portali plotkarskich. 

Lewandowski czasem ukrywa swoją tożsamość Lewandowski czasem ukrywa swoją tożsamość www.instagram.com/_rl9/

Lewandowski czasem ukrywa swoją tożsamość

O tym chyba nikt nie wiedział! Aż trudno w to uwierzyć, że w ogóle udaje mu się to zrobić. jesteście ciekawi w jakich sytuacjach Robert Lewandowski zataja, jak się nazywa? 

Robert ma pseudonim Robert ma pseudonim www.instagram.com/_rl9/

Robert ma pseudonim

Jak możemy przeczytać w najnowszym magazynie "Elle Man", Robert w miejscach publicznych używa pseudonimu... Emil! Pasuje do niego? Swoją drogą trzeba przyznać, że nowa okładka gazety, w której przeczytamy wywiad jest imponująca. 

Emil Lewandowski? Emil Lewandowski? www.instagram.com/_rl9/

Emil Lewandowski?

Niestety Emil Lewandowski nie brzmi już tak dobrze, jak Robert Lewandowski, ale bądźcie czujni, kto wie czy kiedy w restauracji usłyszycie to imię i nazwisko, a obok was będzie siedział nasz najlepszy piłkarz. 

Więcej o: