Ania Lewandowska pokazała zdjęcie półnagiego Roberta Lewandowskiego "Mój Motywator". Was też zmotywował?

Ania Lewandowska wielokrotnie podkreślała już, że jej mąż jest jej największym wsparciem i motywacją. Tym razem znów to podkreśliła pokazując jego półnagie zdjęcie. Fanki nie kryją zachwytu nad naszym napastnikiem.
Ania Lewandowska i Robert są małżeństwem Ania Lewandowska i Robert są małżeństwem www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska i Robert są małżeństwem

Para poznała się już dobrych kilka lat temu, a w tym roku świętować będzie już piątą rocznicę ślubu. Ania i Robert Lewandowscy od zeszłego roku są także rodzicami małej Klary. Na ich profilach na Instagramie aż kipi od miłości. 

Dla Ani rodzina jest najważniejsza Dla Ani rodzina jest najważniejsza www.instagram.com/annalewandowskahpba

Dla Ani rodzina jest najważniejsza

Nie da się tego ukryć. Możemy to wnioskować po wspólnych zdjęciach w social mediach, ale również po tym, jak Ania wypowiada się na temat Roberta czy córeczki Klary. Para, kiedy tylko może spędza czas razem, a Ania nie odpuszcza żadnego meczu Roberta. 

Lewandowska jest motywacją dla setek tysięcy kobiet Lewandowska jest motywacją dla setek tysięcy kobiet www.instagram.com/annalewandowskahpba

Lewandowska jest motywacją dla setek tysięcy kobiet

Dzięki swojemu doświadczeniu, a także boskiej figurze Ania Lewandowska motywuje setki tysięcy kobiet na całym świecie. Nie ukrywamy, że kiedy odsłania swój kaloryfer na brzuchu to od razu nam się chce iść na siłownię. 

Po ciąży wygląda świetnie Po ciąży wygląda świetnie www.instagram.com/annalewandowskahpba

Po ciąży wygląda świetnie

Niektórzy zarzucali jej, że pokazując brzuch kilka tygodni po porodzie oszukiwała, bo nie jest to możliwe żeby tak wyglądać po urodzeniu dziecka. Warto przypomnieć, że każda kobieta do formy wraca w różnym czasie, a czas pokazał, że Lewandowska wygląda teraz jeszcze lepiej niż przed ciążą. 

Seksowny mąż Seksowny mąż www.instagram.com/annalewandowskahpba

Seksowny mąż

Nie tylko Ania wzbudza zachwyt w social mediach, ale także Robert Lewandowski, który uważany jest za jednego z najprzystojniejszych piłkarzy na świecie. Piłkarz może pochwalić się także znakomitą muskulaturą, którą Ania właśnie pokazała na Instagramie. 

'Mój Motywator' 'Mój Motywator' www.instagram.com/annalewandowskahpba

"Mój Motywator"

Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie Roberta bez koszulki, a w komentarzach sam zachwyt. Choć piłkarz już nie raz rozbierał się podczas meczu to teraz ma chyba formę życia, bo wygląda fenomenalnie. Wcale nie dziwi nas fakt, że Lewy motywuje Anię, bo i my jesteśmy zmotywowani. 

To co idziemy na siłownię? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.