W końcu wiemy czym będzie "Baby by Ann". Trenerka już wkrótce rusza z ogromnym projektem, który może przynieść jej krocie

Ania Lewandowska w swoich social mediach kilka miesięcy temu zakomunikowała, że rusza z nowym projektem "Baby by Ann". Tylko nam zdradziła co to będzie i kiedy w końcu ten projekt ujrzy światło dzienne.
Ania Lewandowska ma już sporo biznesów Ania Lewandowska ma już sporo biznesów www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska ma już sporo biznesów

Nie da się ukryć, że Ania Lewandowska to prawdziwa bizneswoman. Trenerka nie tylko nagrywa płyty DVD, pisze książki, organizuje obozy sportowe, prowadzi treningi, ale również ma swoją markę Foods by Ann, prowadzi bloga Healthly Plan by Ann, a jakiś czas temu otworzyła swoje centrum treningowe Healthly Center by Ann

Już wkrótce rusza kolejny projekt Już wkrótce rusza kolejny projekt www.instagram.com/annalewandowskahpba

Już wkrótce rusza kolejny projekt

Pamiętacie, jak w sieci pojawiło się logo Baby by Ann i oficjalny profil na Instagramie? wtedy wszyscy zastanawiali się co to będzie. Jak sama nazwa wskazuje będzie to związane z dziećmi, ale chyba nikt nie spodziewał się tego, co ujrzy światło dzienne już za kilka miesięcy. 

Ania zdradziła nam kulisy nowego projektu Ania zdradziła nam kulisy nowego projektu www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania zdradziła nam kulisy nowego projektu

Podczas naszego wywiadu z Anią Lewandowską nie mogłam odmówić sobie zadania pytania o Baby by Ann, co to będzie, kto będzie to tworzył i kiedy premiera. Zobaczcie co powiedziała mi Ania. 

Nowy pomysł na biznes Ani Lewandowskiej Nowy pomysł na biznes Ani Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

Co to będzie "Baby by Ann"

Przeczytajcie co Ania powiedziała nam o "Baby by Ann". 

Baby by Ann to będzie jeden z największych portali parentingowych w Polsce. Hasłem przewodnim będzie "Mamy dla Mam" i tym hasłem chciałabym dawać wszystkim kobietom pewne wsparcie, żeby mamy nie rzucały sobie kłód pod nogi czy wytykały błędów. Zbieram najlepszych ekspertów w Polsce, którzy będą wypowiadać się i tworzyć materiały na ten portal. Zarządzać Baby by Ann będę ja i Ewa Puchowska, moja przyjaciółka. Połączyła nas wspólna estetyka i miłość do dzieci, nie ukrywam, że będą też produkty dla dzieci.
Kto będzie stał na czele portalu? Kto będzie stał na czele portalu? www.instagram.com/annalewandowskahpba

Kto będzie stał na czele portalu?

Mogłoby się wydawać, że to Ania Lewandowska zostanie redaktor naczelną swojego portalu, ale nie. Więc kto? 

Zbudowałam też całą redakcję, na czele której będzie stała Agnieszka Wesołowska, świetna dziennikarka i mama - powiedziała Ania. 
Kiedy rusza portal? Kiedy rusza portal? www.instagram.com/annalewandowskahpba

Kiedy rusza portal?

Zanim zdradzimy wam datę startu w sieci, to warto jeszcze napisać, że Ania Lewandowska stworzy specjalną linię Foods by Ann Kids. Nadal nie wiemy jakie produkty będą się w niej znajdowały, ale z pewnością Ania nas zaskoczy. Dodatkowo na portalu kupimy inne dziecięce rzeczy, ale już nie projektu trenerki. 

No dobrze to teraz czas na datę, a więc... będzie to data urodzin małej Klary czyli 4 maja! 

Już niedługo, bo w maju na Klary urodziny, taki prezent jej zrobiłam - powiedziała Ania. 

My nie możemy już się doczekać, a wy? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.