Ewa Chodakowska pochwaliła się mamą "Dla przypomnienia - mama czwórki dzieci.. Fajna co?". Widać po kim trenerka ma geny?

Ewa Chodakowska już nie raz podkreślała, że swoją urodę i pełne usta zawdzięcza dobrym genom. Teraz trenerka pokazuje na swoim Instagramie mamę, a my już nie mamy żadnych wątpliwości w kogo wdała się trenerka.
Ewa Chodakowska może pochwalić się nietypową urodą Ewa Chodakowska może pochwalić się nietypową urodą www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska może pochwalić się nietypową urodą

Nie da się ukryć, że Ewa Chodakowska to piękna kobieta. Trenerka nie raz musiała zmierzyć się z krytyką, że swoje pełne usta zawdzięcza wizytom w salonie kosmetycznym. Ewa wielokrotnie na swoim profilu na Instagramie dementowała plotki publikując zdjęcia z dzieciństwa. 

Trenerka ma boskie ciało Trenerka ma boskie ciało www.instagram.com/chodakowskaewa

Trenerka ma boskie ciało

Jak na prawdziwą trenerkę fitness przystało Ewa Chodakowska może pochwalić się naprawdę boskim ciałem. Mocno wyrzeźbiony brzuch i krągłe, jędrne pośladki to jej wielkie atuty. 

Dla trenerki rodzina jest najważniejsza Dla trenerki rodzina jest najważniejsza www.instagram.com/chodakowskaewa

Dla trenerki rodzina jest najważniejsza

Trenerka niejednokrotnie podkreślała, że rodzina jest dla niej priorytetem. Ewa kiedy tylko może spędza czas z najbliższymi. Przy okazji Świąt Ewa postanowiła pochwalić się także mamą, która wygląda naprawdę fenomenalnie. 

Ewa pokazała mamę Ewa pokazała mamę www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa pokazała mamę

Fotkę podpisała czułym opisem. 

Moja Mami ma tutaj 63 lata.. dla przypomnienia - mama czwórki dzieci.. Fajna co? W Święta zawsze przeglądam stare albumy ze zdjęciami.. Dziś trafiłam na fotkę sprzed 13 lat.. .. jeszcze 13 lat temu moja Mami wskakiwała w moje jeansy, a podczas spaceru po wyspie Santorini, gwizdali za nią Grecy w moim wieku. Dziś ma 76 lat i wciąż jest w świetnej formie.. przy okazji.. nie pamiętam mojej Mami grzejącej sofy.. dbała o to co dostała. Mój ulubiony Człowiek .. najpiękniejsza dusza .. najbardziej uprzejma.. najbardziej troskliwa .. kochająca .. moja inspiracja. Kocham Marysię moją. PS. Geny to nie wszystko.. bo przecież nawet te najlepsze można zaprzepaścić.. dlatego udoskonalam to co dostałam - spadam na świąteczną matę. 
Ewa odziedziczyła geny po mamie? Ewa odziedziczyła geny po mamie? www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa odziedziczyła geny po mamie?

Z pewnością szczupłą sylwetkę! Mimo tego, że mama Ewy Chodakowskiej ma teraz 76 (!) lat to wygląda naprawdę świetnie. Szczupłe nogi to jeden z jej wielkich atutów. 

Fanki pokochały mamę Marysię Fanki pokochały mamę Marysię www.instagram.com/chodakowskaewa

Fanki pokochały mamę Marysię

Tego można było się spodziewać. Pod zdjęciem na Instagramie fanki Ewy zachwycają się nad urodą, ale przede wszystkim sylwetką mamy Chodakowskiej. Widać, że najważniejsza osoba w jej życiu nie była typem kanapowca, a zawsze była aktywna fizycznie. My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! 

Więcej o: