Sara Boruc w tym roku skończy 34 lata, jest mamą, a jej nowe zdjęcie rozpaliło Instagram do czerwoności

Sara Boruc już nie raz chwaliła się swoją bardzo szczupłą sylwetką w sieci, ale jej ostatnie zdjęcie przebiło wszystkie poprzednie. Gwiazda przy okazji pochwaliła się trikiem, który pozwala jej utrzymać taką formę. Co to?
Artur Boruc chwali się seksowną żoną Artur Boruc chwali się seksowną żoną www.instagram.com/arturboruc

Piękna żona Artura Boruca

Bez dwóch zdań możemy stwierdzić, że Sara Boruc to jedna z najpiękniejszych WAG's. Gwiazda nie tylko może pochwalić się orientalną urodą, ale również boskim ciałem. 

Sara ze swoimi córeczkami Sara ze swoimi córeczkami www.instagram.com/saraborucmannei_real

Jest mamą dwóch córeczek

Warto przypomnieć, że Sara Boruc jest mamą dwóch córeczek. Tym bardziej niektóre z fanek nie mogą wyjść z zachwytu nad tym, jaką formę gwiazda osiągnęła po porodach. Nie dziwi też fakt, że gwiazda chętnie pozuje w skąpych bikini. 

Rodzina jest dla niej bardzo ważna Rodzina jest dla niej bardzo ważna www.instagram.com/saraborucmannei_real

Wakacje Sary Boruc

Od dłuższego czasu gwiazda przebywa na rajskich wakacjach z rodziną, z których możemy zobaczyć obszerną relację na jej Instagramie. Sara chętnie pozuje z mężem, mamą i siostrą. Nie da się ukryć, że geny ona i siostra z pewnością odziedziczyły po swojej mamie, która również wygląda, jak gwiazda. 

Sara wspiera polskie marki Sara wspiera polskie marki www.instagram.com/saraborucmannei_real

Trik Sary Boruc

Kiedyś Sara zdradziła nam, że na wakacjach nie lubi ćwiczyć na siłowni, bo jest tam strasznie dużo ludzi, ale w zamian za to wybiera coś innego co również pomaga jej utrzymać szczupłą sylwetkę. Co to jest? 

Sara ćwiczy Jogę Sara ćwiczy Jogę www.instagram.com/saraborucmannei_real

Sara ćwiczy Jogę

Bikram joga to nowy trik Sary, który pozwala jej utrzymać szczupłą sylwetkę. Na czym polega? Zajęcia trwają aż 90 minut, a podczas nich wykonuje się 26 asanów i dwa ćwiczenia oddechowe. To co wyróżnia Bikram Jogę na tle innych, to fakt, że wykonuje się ją w miejscach, gdzie jest wysoka temperatura i duża wilgotność powietrza, a to z kolei rozluźnia mięśnie i stawy, dodatkowo zwiększając intensywność wysiłku.

Sara ćwiczy Jogę Sara ćwiczy Jogę www.instagram.com/saraborucmannei_real

Takiego ciała nie ma żadna gwiazda

Na poprzednim zdjęciu mogliście już zobaczyć mocno wyrzeźbiony brzuch Sary, ale spójrzcie tylko na tę fotkę. Wow! Żadna polska gwiazda nie jest tak seksowna, jak Sara Boruc. My nie możemy się napatrzeć i wcale nie dziwi nas fakt, że Boruc jest motywacją dla wielu kobiet! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.