Julia Kamińska Święta spędziła na Karaibach, a na jej Instagramie zdjęcia w skąpym bikini. Jak milion dolarów!

Julia Kamińska na przełomie lat przeszła ogromną metamorfozę. Teraz gwiazda chętnie chwali się szczupłym ciałem, a teraz zrobiła to przy okazji Świąt Wielkanocnych na... Karaibach! Wiedzieliście, że ma tak boskie ciało?
Rajskie wakacje Rajskie wakacje www.instagram.com/_julia_kaminska_

Rajskie wakacje

Wiele gwiazd w tym roku zdecydowało się na spędzenie Świąt Wielkanocnych w ciepłych krajach. Do tego grona zalicza się również Julia Kamińska, która poleciała na Kubę. Gwiazda nie tylko na swoim Instagramie pokazała piękne widoki, ale również swoje boskie ciało. 

Aktorka zakochała się w Kubie Aktorka zakochała się w Kubie www.instagram.com/_julia_kaminska_

Aktorka zakochała się w Kubie

Po jej relacji na Instagramie z Kuby możemy wywnioskować, że aktorka zakochała się w tym miejscu i trudno jej się dziwić. Podczas wakacji gwiazda nie tylko spędzała czas na plaży, ale również na zwiedzaniu lokalnych zabytków. 

Julia bardzo się zmieniła Julia bardzo się zmieniła www.instagram.com/_julia_kaminska_

Julia bardzo się zmieniła

Jeżeli oglądaliście "Brzydulę" to z pewnością wiecie, jak wtedy wyglądała Julia Kamińska. teraz to prawdziwa seksbomba! Szczupła sylwetka to tylko jeden z jej wielkich atutów, Julia może pochwalić się też znakomitym wyczuciem stylu i dobrze dobraną fryzurą. 

Gwiazda ćwiczy na siłowni Gwiazda ćwiczy na siłowni www.instagram.com/_julia_kaminska_

Gwiazda ćwiczy na siłowni

O swoją sylwetkę Julia dba na siłowni w warszawskim Wilanowie u Ewy Chodakowskiej. Widać, że treningi przynoszą zamierzone efekty, bo to zdjęcie, które zobaczycie niżej jest tego doskonałym dowodem. 

Boskie ciało Julii Kamińskiej Boskie ciało Julii Kamińskiej www.instagram.com/_julia_kaminska_

Boskie ciało Julii Kamińskiej

Spójrzcie tylko na jej talię i brzuch! Kamińska może pochwalić się naprawdę jędrnym i smukłym ciałem. Mimo wszystko gwiazda nadal pozostaje bardzo kobieca i seksowna. 

Fani są zachwyceni Fani są zachwyceni www.instagram.com/_julia_kaminska_

Fani są zachwyceni

Julia Kamińska jest nie tylko piękna, ale również dzięki swojej otwartości względem fanów oni ją uwielbiają. Pod zdjęciem czytamy same pozytywne komentarze, w których obserwatorzy piszą, że gwiazda wygląda, jak milion dolarów! Nie możemy się z tym nie zgodzić, bo Julia dawno nie wyglądała tak pięknie. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA