Agnieszka Hyży chwali się ciałem na Instagramie "Boczki zrzucę z Lewandowska" . Widać, że przytyła?

Agnieszka Hyży obecnie odpoczywa na wakacjach z mężem, skąd pochwaliła się zdjęciem w skąpym bikini. Podpis może świadczyć o tym, że Agnieszka zaczyna robić formę na lato... z Lewandowską.
Grzegorz Hyży i Agnieszka postanowili odpocząć Grzegorz Hyży i Agnieszka postanowili odpocząć www.instagram.com/grzegorzhyzy

Grzegorz Hyży i Agnieszka postanowili odpocząć

Para na co dzień ma bardzo dużo zawodowych obowiązków, dlatego kiedy tylko udaje im się znaleźć chwilę wyjeżdżają na wczasy. Na Instagramie Agnieszki Hyży i Grzegorza pojawiło się kilka fotek z raju. 

Ekskluzywna podróż Ekskluzywna podróż www.instagram.com/grzegorzhyzy

Ekskluzywna podróż

Patrząc na to, jak wyglądają miejsca siedzące zakochanych w samolocie, możemy domyślać się dwóch rzeczy. Po pierwsze to nie jest klasa ekonomiczna, a po drugie lecieli raczej daleko, bo na kolejnych fotkach mamy takie widoki, jakich nie zobaczymy w Europie. 

Rajskie wakacje Rajskie wakacje www.instagram.com/grzegorzhyzy

Rajskie wakacje

Agnieszka i Grzegorz korzystają z dobrodziejstw miejsca, w którym obecnie się znajdują i tak np. na śniadanie zamiast zwykłej wody, woda kokosowa, prosto z kokosa. 

Agnieszka chwali się ciałem Agnieszka chwali się ciałem www.instagram.com/grzegorzhyzy

Agnieszka chwali się ciałem

Na Instagramie Grzegorza pojawiło się zdjęcie Agnieszki w skąpym bikini. Fani są zachwyceni jej sylwetką, ale ona podchodzi do niej bardziej krytycznie. 

'Boczki zrzucę z Lewandowską' 'Boczki zrzucę z Lewandowską' www.instagram.com/agnieszka_hyzy

"Boczki zrzucę z Lewandowską"

U siebie na profilu Agnieszka Hyży pokazała bardzo podobne zdjęcie, ale podpisała je tak:

Pocztówka z Raju.Czy może być piękniej?...Tak,tak..."boczki"po zimie są, ale @annalewandowskahpba coś z tym zrobi ,prawda?" - napisała pod zdjęciem. 
Ma co zrzucać ? Ma co zrzucać ? www.instagram.com/grzegorzhyzy

Ma co zrzucać ?

Nie da się ukryć, że Agnieszka wygląda świetnie, a jeżeli po zimie przybyło jej kilka centymetrów to z pewnością dodaje jej jeszcze więcej kobiecości i seksapilu. Z drugiej strony Ania Lewandowska z pewnością pomoże jej dojść do wymarzonej sylwetki, spójrzcie tylko na to, jak trenerka wygląda po ciąży!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.