Edyta Pazura pokazała stare zdjęcie z mężem "Jedna z pierwszych randek- sierpień 2007". Bardzo się zmienili?

Gwiazdy coraz częściej na swoich profilach publikują stare zdjęcia. Do tego grona dołączyła właśnie Edyta Pazura, która pochwaliła się zdjęciem z pierwszej randki z mężem. Bardzo się zmienili przez te 11 lat?
Edyta Pazura i Cezary Pazura są małżeństwem od 2009 roku Edyta Pazura i Cezary Pazura są małżeństwem od 2009 roku www.instagram.com/ed_pazura

Edyta Pazura i Cezary Pazura są małżeństwem od 2009 roku

Choć znają się znacznie dłużej to na ślubnym kobiercu powiedzieli sobie "Tak" w 2009 roku. Od tego czasu tworzą szczęśliwe małżeństwo, które media uwielbiają. Również oni sami chętnie chwalą się wspólnymi fotkami w swoich social mediach.

Mają dwójkę dzieci Mają dwójkę dzieci www.instagram.com/ed_pazura

Mają dwójkę dzieci

Para ma dwójkę dzieci, córeczkę Amelię i syna Antoniego. Edyta chętnie chwali się pracami plastycznymi swoich dzieci w sieci. Fani to uwielbiają! 

Edyta znowu jest w ciąży Edyta znowu jest w ciąży www.instagram.com/ed_pazura

Edyta znowu jest w ciąży

Niedawno para ogłosiła światu, że już wkrótce ich rodzina powiększy się o kolejnego członka. Edyta w trzeciej ciąży wygląda naprawdę kwitnąco. Choć póki co nie zdradzili czy spodziewają się syna czy córki to pewnie za jakiś czas tego się dowiemy. 

Miłe wspomnienie Miłe wspomnienie www.instagram.com/ed_pazura

Miłe wspomnienie

Edyta Pazura, która niedawno odwiedziła swoją mamę w Krakowie znalazła w rodzinnym albumie stare zdjęcie z mężem. Oczywiście gwiazda postanowiła pokazać je na swoim profilu na Instagramie. 

'Jedna z pierwszych randek- sierpień 2007' - napisała gwiazda 'Jedna z pierwszych randek- sierpień 2007' - napisała gwiazda www.instagram.com/ed_pazura

"Jedna z pierwszych randek- sierpień 2007" - napisała gwiazda

Gwiazda pochwaliła się jednym z pierwszych zdjęć, które zrobiła sobie z obecnym już mężem w 2007 roku. Na fotce widzimy młodych, pięknych, zakochanych. Trzeba przyznać, że Cezary Pazura nie zmienił się aż tak bardzo, ale Edyta teraz wygląda znacznie lepiej. 

Gwiazda wygląda fenomenalnie Gwiazda wygląda fenomenalnie www.instagram.com/ed_pazura

Gwiazda wygląda fenomenalnie

Już nie raz portale plotarskie pisały o tym, jak dobrze wygląda Edyta Pazura mimo tego, że jest już po dwóch porodach. Żona Cezarego pazury może pochwalić się boską, szczupłą sylwetką i znacznie lepszym stylem niż kiedyś. Choć teraz znów jest w ciąży nadal wszyscy się zachwycają nad tym, jak wygląda. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.