Do teamu Ani Lewandowskiej dołączył kolejny przystojniak. Robert nie będzie zazdrosny?

Team Ani Lewandowskiej powiększył się właśnie o kolejnego wykwalifikowanego trenera. Widać, że Ania rośnie w siłę i zatrudnia kolejne osoby do swojej "rodziny". Nowy nabytek trenerki to naprawdę niezłe ciacho. Robert nie będzie zazdrosny?
Healthly Team Ani Lewandowskiej Healthly Team Ani Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Healthly Team Ani Lewandowskiej

Ania Lewandowska w swoim teamie zebrała już naprawdę szereg specjalistów. Zaliczają się do nich nie tylko wspaniali trenerzy, ale również dietetycy, fizjoterapeuci, ale również coache motywacyjni. 

Nowy nabytek Ani Lewandowskiej Nowy nabytek Ani Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Nowy nabytek Ani Lewandowskiej

Trenerka jednak nie poprzestaje na ludziach, z którymi pracuje, ale wyszukuje coraz to nowe osobowości, które idealnie wpasowują się w filozofię Healthly Teamu. Tym razem do tego grona dołączył znany warszawski trener. Który?

Patryk Puczyłowski dołączył do Healthly Teamu Patryk Puczyłowski dołączył do Healthly Teamu www.instagram.com/patryk_puczylowski

Patryk Puczyłowski dołączył do Healthly Teamu

#HealthyTeam rośnie w siłę! Otaczam się wspaniałymi ludźmi!
Kochani, do ekipy dołącza nowy trener @patryk_puczylowski Witamy w rodzinie #HealthyTeam - napisała Ania Lewandowska pod zdjęciem. 

Zobaczcie tylko, jak wygląda Patryk! Uwaga, to niezłe ciacho! 

Patryk Puczyłowski to znany trener Patryk Puczyłowski to znany trener www.instagram.com/patryk_puczylowski

Patryk Puczyłowski to znany trener

Patryka Puczyłowskiego z pewnością możemy nazwać jednym z najbardziej energicznych trenerów w Polsce. Jego treningi to czysta przyjemność, ale przede wszystkim ostra praca. Patryk na co dzień współpracuje nie tylko ze swoimi klientami, ale również gwiazdami. Jeżeli jeszcze go nie obserwujecie to koniecznie to zróbcie, bo zaraża energią! 

Fanki rozpływają się nad jego sylwetką Fanki rozpływają się nad jego sylwetką www.instagram.com/patryk_puczylowski

Fanki rozpływają się nad jego sylwetką

Spójrzcie tylko na jego zdjęcia. Mocno zbudowana góra i boski sześciopak na brzuchu to ogromne atuty trenera. Patryk nie tylko ćwiczy na siłowni, ale również uwielbia biegać i ćwiczyć w domu. Na jego Instagramie możecie znaleźć mnóstwo filmików z treningami, które z pewnością was zainspirują. 

Trener uwielbia tatuaże Trener uwielbia tatuaże www.instagram.com/patryk_puczylowski

Trener uwielbia tatuaże

Nie da się również nie zauważyć, że Patryk Puczyłowski uwielbia tatuaże. Trener na swoim ciele ma ich naprawdę sporo. 

Do końca nie wiemy, jak będzie wyglądała jego współpraca z Anią, ale jedno jest pewne ona i on to mieszanka wybuchowa! My gratulujemy Ani doskonałego wyboru, a Patrykowi życzymy powodzenia i trzymamy kciuki! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.