Kim Kardashian wrzuciła nowe zdjęcie na Instagrama, a pod nim burza "Ktoś przesadził z Photoshopem"

Kim Kardashian już nie raz została okrzyknięta najbardziej "plastikową" gwiazdą w sieci. Mogłoby się wydawać, że po tylu operacjach plastycznych Photoshop nie będzie już jej potrzebny. W tej kwestii bardzo się pomyliliśmy. Co wyszczupliła?
Kim Kardashian słynie z dużych pośladków Kim Kardashian słynie z dużych pośladków www.instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian słynie z dużych pośladków

Chyba nikt już nie jest w stanie uwierzyć w to, że Kim Kardashian ma naturalne pośladki. Owszem można kształt wypracować na siłowni, ale tak duży rozmiar, jaki posiada Kardashianka to z pewnością zasługa chirurga plastycznego i nie przekonują nas nawet jej  zapewnienia, że jest inaczej. 

Kim jest mamą trójki dzieci Kim jest mamą trójki dzieci www.instagram.com/kimkardashian

Kim jest mamą trójki dzieci

W tym roku Kardashianka po raz trzeci została mamą. W tym przypadku jednak to nie ona chodziła w ciąży, a jej surogatka. Dlaczego? Kim nie chciała przytyć znowu kilkudziesięciu kilogramów, tak jak było to w przypadku poprzednich dwóch ciąż. No cóż takie rozwiązanie zaskoczyło wszystkich, ale nie nam oceniać. 

Kim Kardashian mimo wszystko ćwiczy na siłowni Kim Kardashian mimo wszystko ćwiczy na siłowni www.instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian mimo wszystko ćwiczy na siłowni

Nie można powiedzieć, że Kim Kardashian nie ćwiczy na siłowni, bo jeżeli oglądacie ich show "Z kamerą u Kardashianów", to nie raz można było zobaczyć, że do ich wielkiej willi przyjeżdżają trenerzy personalni, którzy z nimi ćwiczą. 

Mistrzyni Photoshopa? Mistrzyni Photoshopa? www.instagram.com/kimkardashian

Mistrzyni Photoshopa?

W sieci mogliśmy zobaczyć już sporo zdjęć obrobionych przez grafików rodziny Kardashianów, ale to co zrobiła tym razem Kim Kardashian przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. 

Kim Kardashian wyszczupliła samochód! Kim Kardashian wyszczupliła samochód! www.instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian wyszczupliła samochód!

Najnowsze zdjęcie Kim Kardashian obiegło cały internet. O dziwo celebrytka wyszczupliła sobie nie tylko nogi, ale również samochód zaparkowany tuż za nią. Po tym jak wąski jest samochód możemy wywnioskować, że mistrz Photoshopa naprawdę poszalał. 

Kim Kardashian wyszczupliła samochód! Kim Kardashian wyszczupliła samochód! www.instagram.com/kimkardashian

Fani nie zostawili na niej suchej nitki

Tego można było się spodziewać. Fanom i anty-fanom Kim Karadshian od razu wyszczuplony samochód rzucił się w oczy. Niestety nie możemy pokazać Wam komenatrzy, bo celeberytka usunęła wszystko i zablokowała komentowanie na swoim profilu. No cóż, jeżeli ją obserwujecie, to z pewnością sami to widzieliście. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.