Kasia Dziurska pozuje nago i tym samym odsłania źródło swoich kompleksów. Takiego zdjęcia nikt się nie spodziewał

Kasia Dziurska to Mistrzyni Świata w bikini fitness, dziś szersze grono odbiorców może ją oglądać w "Tańcu z Gwiadzami". Fitnesska zdobyła się na ogromną odwagę i pokazała swoje nagie zdjęcie w sieci. Po co?
Dziurska to zawodniczka bikini fitness Dziurska to zawodniczka bikini fitness www.instagram.com/kasia_dziurska

Dziurska to zawodniczka Bikini Fitness

Od wielu lat Kasia startuje w zawodach sylwetkowych i to z naprawdę wspaniałymi rezultatami. Jakiś czas temu została Mistrzynią Świata bikini fitness, ale to tylko jeden z nielicznych jej sukcesów. 

Dziurska występuje w 'Tańcu z Gwiazdami' Dziurska występuje w 'Tańcu z Gwiazdami' www.instagram.com/kasia_dziurska

Dziurska występuje w "Tańcu z Gwiazdami"

W tym roku Kasia podjęła zupełnie nowe wyzwanie. Fitnesska występuje w "Tańcu z Gwiazdami" i idzie jej naprawdę świetnie. Jurorzy są zaskoczeni jej postępami.

Kasia może pochwalić się boską sylwetką Kasia może pochwalić się boską sylwetką www.instagram.com/kasia_dziurska

Kasia może pochwalić się boską sylwetką

Jak się pewnie domyślacie, Kasia może pochwalić się naprawdę pięknym ciałem. Jej wielkim atutem są mocno zarysowane mięśnie brzucha i krągłe pośladki. Takie ciało to efekt wieloletnich treningów i restrykcyjnej diety, choć jak możemy zobaczyć na jej Instagramie, czasem Kasia pozwala sobie na tak zwany "cheat day". 

'Fake Off' - nowa akcja w sieci 'Fake Off' - nowa akcja w sieci www.instagram.com/dominikacuda

"Fake Off" - nowa akcja w sieci

Niedawno na Instagramie pojawiła się zupełnie nowa akcja pod nazwą "Fake Off". Autorką zdjęć i całego projektu jest Dominika Cuda, która specjalizuje się w fotografii sportowej. Jej największym sukcesem do tej pory były kalendarze z nagimi sportowcami. Póki co wszystko wskazuje na to, że akcja "Fake Off" także poruszy Polaków. 

Kasia Bigos pokazała swoje nieperfekcyjne ciało po porodzie Kasia Bigos pokazała swoje nieperfekcyjne ciało po porodzie www.instagram.com/dominikacuda

Kasia Bigos pokazała swoje nieperfekcyjne ciało po porodzie

Pierwszą kobietą, która rozpoczęła cały projekt "Fake Off" była trenerka Kasia Bigos, która kilka tygodni temu została mamą. Kasia pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie i nie jest on wcale płaski, ani umięśniony. Zdjęcie bardzo poruszyło jej odbiorców, a sama trenerka wykazała się ogromną odwagą pokazując taką fotkę. 

Kasia Bigos pokazała swoje nieperfekcyjne ciało po porodzie Kasia Bigos pokazała swoje nieperfekcyjne ciało po porodzie www.instagram.com/kasia_dziurska

Nieperfekcyjna Kasia Dziurska

Choć mogłoby się wydawać, że jako zawodniczka bikini fitness, Kasia Dziurska nie ma żadnych kompleksów, to udział w akcji "Fake Off" odsłonił nieco więcej. Fitnesska pozuje na zdjęciu bez biustonosza, obnażając niedoskonałość swoich piersi.

Kolejną odsłonę kampanii "Fake off", zachęcającą do traktowania Social Mediów z przymróżeniem oka, prezentuje Kasia Dziurska - MISTRZYNI ŚWIATA Fitness Figure Classic, z niesymetrycznym biustem - czytamy pod zdjęciem. 

To kolejna gwiazda, która wykazała się niesamowitą odwagą, ukazując takie zdjęcia w sieci. Serdecznie gratulujemy! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.